Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok, tegnap...

16 éves fiú vagyok, tegnap óta fáj a mellkasom. Fáj a tüdőm amikor nagy levegőt veszek. Amikor nyújtózkodom akkor is. Amikor nem veszek nagy levegőt minden oké. Fél éve cigizek. Mi lehet a gond? Már megijedtem!

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is cigi.Pedig jobb félni,mint meg ijedni.
2020. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap óta amióta elkezdődött ez, nem gyújtottam rá, mert nem vagyok még rászokva, viszont nem javul az állapotom..
2020. jan. 22. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél évig cigiztél, most meg egy napja nem cigizel... Mégis mit vársz?

Felejtsd el a cigit örökre, ha jót akarsz magadnak. Okos ember a más kárán tanul. Ne akard életed utolsó éveit oxigénpalackon élve eltölteni...

2020. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, abbahagyom. De például a nagyapám 40 év cigi után semmi baja sincs, így nem tudom hogy ez a fél év cigi nekem mennyit árthatott
2020. jan. 22. 20:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak most attól félek, mert volt olyan, hogy egy-egy buli alkalmával napi 2-3 dobozt is elszívtam, csak nem alakult ki még a tüdőrák..
2020. jan. 22. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok beléd. Remélhetőleg nem. De valamiféle tünetek vannak. Ha aggódsz, menj el orvoshoz.
2020. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nagyapádat már gyerek korában is az élet edzette.

Azt meg nem tudhatod hoztál e magaddal az génjeiből.

2020. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Köszi, abbahagyom. De például a nagyapám 40 év cigi után semmi baja sincs, így nem tudom hogy ez a fél év cigi nekem mennyit árthatott"


Nem más faszával kell verni a csalánt. Két test külömbözik. Ha cigizel a fájdalmas hörghurut mindíg ott lessz, akárhányszor megfázol ez lesz belőle és marni fogja a légcsövedet nem is kicsit nagyon rossz lesz.

2020. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!