Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lesznek még pattanásaim...

Meddig lesznek még pattanásaim? Nektek meddig voltak? És mitcsinaljak hogy elmuljanak mit tegyek rá?

Figyelt kérdés
Nagyon csunya az arcom tele vagyok pattanással meg a szam körül is.. Arcomon meg nagyon nagyok és fájnak ki sem lehet nyomni. Olyan mintha valaki oda vágott volna már kérdezték is h mi az az arcomon.. Most már kicsit jobb kentem rá ilyen fertőtlenítős valamit találtam itthon. Meg van pattanásra való is aminek szárítani kéne de semmit nem csinál vele. Hasamon is vannak vállamon is de ott nem zavarnak
2020. jan. 29. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Valakinek még felnőtt korában is pattanásos az arca. Ez csak és kizárólag attól függ, hogy kinek milyen a hormonháztartása, mennyire zsírosodik ettől a bőre. Ha még 18 év alatti vagy, akkor meg különösen 20 éves korodig ne is nagyon várj változást. Utána majd jobb lesz, vagy egész életedben küzdesz majd, ha olyan a bőrtípusod.
2020. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok már nemsokára 18 azért zavar ennyi mert egyik osztalytarsamnak sincsenek pattanások. Csak nekem van tele az arcom és olyan rossz mikor latom hogy nekik szép sima az arcuk.
2020. jan. 29. 19:19
 3/3 anonim válasza:
Próbáld mosni sós vizzek vagy só szappannal sokaknak segít :)
2020. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!