Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamilyen betegseget...

Lehet valamilyen betegseget elkapni ugy, hogy cipovel jarkalnak bent a lakasba?

Figyelt kérdés

szobatarsam ugyan azzal a papuccsal jarkal kint is mint amibe bent van en meg amikor hazaerek mindig leveszem a cipom , viszont igy kb semmit se er, es nagyon zavar a tudat,hogy amikor otthon vagyok mezitlab a koszba jarkalok. Oke altalaban nem erzem a koszt - bar van amikor igen - de a tudat is nagyon rossz.

Valamilyen betegseg lehet igy? (az ember felviszi az agyba is stb..)


(mellesleg most nincs itthon de ha visszajon az egyetem miatt megfogom vele beszelni hogy maskepp csinalja mert ez igy nem jo)


2020. jan. 30. 13:17
 1/1 anonim válasza:
Elvileg lehetséges lenne, hiszen az utca pora a galambürüléktől kezdve a tbc-s köpetig mindenfélét tartalmaz, de még sosem hallottam róla, hogy itt Magyarországon valaki ettől betegedett volna meg direktben. Mindenesetre nem túl higiénikus, vagy ő váltson cipőt vagy te használj papucsot.
2020. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!