Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért színez kéken a testem?...

Miért színez kéken a testem? Tudom furán hangzik lent kifejtem.20/F

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudtam eldönteni hogy milyen témába tegyem a kérdést de nagyon várom a válaszokat.

Azt vettem észre hogy kék lett több helyen a kádunk. Az átlagosnál nagyobb kádunk van és van hogy fél órát is szoktam benne feküdni. Miután kijöttem és leengedtem a vizet azt láttam hogy a kád alja meg ahol a fejem volt bekékült. Kimostam a kádát és újra fehér volt.

Aztán ma mondja anya hogy én mit csinálok mert valamiért kék lett utánam a kád (tegnap elfelejtettem kiöblíteni). Mondtam neki hogy nem tudom de már én is észre vettem. Erre ilyet szól hogy nem csak a kád de ágyneműm is kék. Megnéztem és tényleg a lepedő teljesen elszineződött de még a takarómon is volt kékség.

Kb 2 hete vettem észre a kádon ezt a dolgot.

Amit tudni kell rólam: nem cigizek, nem drogozok, egyátalán nem hordok kék ruhát, falun lakom így az alkoholt azt nem vetem meg (minden hétvégén buli), nincs és nem is volt semmilyen betegségem

Előre is köszi a válaszokat!



2020. jan. 31. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már?
2020. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bőrödön is látszik kék szín? Még nem hallottam ilyenről, bocs az off-ért.
2020. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
2020. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még sose hallottam...
2020. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Orvosnál nem voltam.

Teljesen átvizsgáltam magam és semmi nem látszik a bőrömön.

A linken lévő írásban lehet valami mert általában forró vízben fürdök és még a fejemről is folyik az izzadság és betakarózva jó melegben szeretek aludni és többször ébredtem már arra hogy izzadok, de ha beleizzadok a vízbe akkor azt miért nem színezi el miért csak a kád lesz kék és focizok és mindent erősen eszek szóval sokat izzadok de soha senki nem mondta hogy kék víz folyna rólam és én se vettem észre.

2020. jan. 31. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ágyneműd, vagy a ruhád nem ereszti a színét? Kék színre festi a bőrt a következő textil festék: fekete,lila,kék..nekem volt ilyen gondom. Kékes mintás volt az ágynemű, bele izzadtam picit,az égész bőrömet megfogta,meg a többi ruhámat is.
2020. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor a link alapján, Te egy hisztérikus nő vagy a középkorból, aki csodának számit?

Menj el a háziorvoshoz, és kérj egy teljes labort.

Bár, valószínűleg el fog küldeni "máshová".

Életemben nem hallottam ilyet, pedig szeretem a középkori filmeket, és könyveket.

Azán az is lehet, hogy egyszerűen csak tusfürdőt kéne cserélned.

Vagy kamu az egész. Én ezt tartom valószínűbbnek.

Bocs az őszinteségért.

2020. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!