Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak engem nem érdekel baromir...

Csak engem nem érdekel baromira ez az új vírusos felhajtás?

Figyelt kérdés
Tényleg, minden nap valahol szembe jön velem. Nem érdekel. Nem olvasom, konkrétan leszrom. De már idegesítő hogy megint valamiért félelemben kellene élniük az embereknek. Régen volt a terroristázás, utána generálta a kormány a migráncsokkal, most meg ez... NEM ÉRDEKEL
2020. jan. 31. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül. Ezt a hisztériát már én is telibe szarom.
2020. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Engem sem érdekel, ezeknél minden évben van valami vírus, most nem a madárinfluenza, hanem épp ez.

Mellesleg érdekes, hogy állandóan akkor van amikor bozóttüzek is ausztráliában, vagy amerikában.

Az afrikai polgárháborúkról szó sincs soha..

2020. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Mindig van valami szarság, amit kitalálnak, azt akarják hogy rettegésben éljen az ember. Amúgy is nem tudunk semmit csinálni, úgyis jön aminek jönnie kell. Kár ezen aggódni.
2020. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Engem sem érdekel..
2020. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már több embert bosszant, mint amennyit érdekel. Különben is, eddig még minden világvégét túléltünk. Néhány vírus, 1-2 meteor, vagy ufó invázió simán belefér.
2020. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam már az Index veri ki a biztosítékot ezzel, nem hiszem el, hogy ekkora igény van ezekre a hírekre komolyan mondom, 5 percenként ír valamit róla.
2020. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok vele egyedül, köszi a válaszokat ! Mindenkinek adtam pontot.
2020. febr. 1. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak téged idegesít. Én napok óta azért nem jöttem fel a gyakorira, mert vagy 100 pánikkeltő kérdés volt már ezzel kapcsolatban és a hócipőm tele volt vele.

Most is csak azért kukkantottam be ide, mert kíváncsi voltam, esetleg nem ignorálják-e már az ilyen kérdéseket, de sajnos, úgy látom nem, úgyhogy inkább ismét lelépek innen és fórumozok valami értelmes oldalon, ahol nem a csapból is ez folyik.

2020. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!