Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek jó döntés volt...

Szerintetek jó döntés volt kihívni a mentőket? Érdemes volt ekkora felhajtást csinálni?

Figyelt kérdés

Pár hete rám támadt a barátom, először megütött, aztán nekilökött a konyhaszekrénynek, úgy, hogy elájultam. Vérzett a fejem, ezért kihívtam a mentőket, de ő bezárta az ajtót, nem tudtak bejutni. A barátom üvöltött, azzal fenyegetőzött, hogyha betörnek, meg fog ölni...


Végül a rendőrség és a tűzoltóság is kijött, úgy már sikerült bejutniuk. Én eléggé kikészültem, zokogtam, mikor a mentők elláttak, csak a nyugtató hatására hagytam abba.


A barátomat letartóztatták, de felhívott, hogy még megbánom, hogy lejárattam, ezt nem hagyja annyiban, megkeserülöm, stb...


Talán nem kellett volna kihívnom a mentőket? :( Félnem kellene?



2014. febr. 22. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Félned lehet,hogy kell. De nem volt hiba kihívni őket. Mert anélkül is félhetnél egy ilyen állattól!
2014. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen jó döntés volt. Kerüld el azt a barmot.

Hogy kell-e félned, azt csak Te tudod, mert Te ismered(?) a volt (ugye?) barátod.

2014. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nagyon helyesen tetted, hogy segítséget hívtál! A zsarolást pedig jelentsd a rendőröknek! Mondd el, mi történt, és mondd el, hogy azóta megfenyegetett!
2014. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudhattad, hogy a mentők nem fognak tudni bejutni. Szóval, nem ott hibáztál, mikor kihívtad őket, hanem amikor összejöttél ezzel az emberrel.
2014. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazott téged és az bizony bűn. Nem baj, hogy mertél lépni és nem maradt titokban. Sokan szenvednek manapság az országban eltitkolt családi,párkapcsolati bántalmak miatt. Nem ismerem az illető férfiút, de remélhetőleg, csak fenyegetőzött. Ne félj, de légy résen!
2014. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Úr Isten!!!! Azt jól tetted, hogy ki hívtad a mentőket! Az is jobb, hogy letartóztatták. Viszont Szerintem először is költözz oda valakihez, ha a barátoddal vagy egyedül laktál!!! Nem tudni, voltak e társai. SEHOVA ne menj egyedül!! Valaki míndig legyen veled. Lehet az is, hogy a kiszabadulása után esetleg egy kis időre (ha van kihez, és van rá pénzed) külföldre kéne költözni. Szólj erről is a rendőrségnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem tudtem segíten!!!
2014. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vele éltem, de elköltöztem onnan, a testvéremhez. Azóta nem megyek sehova egyedül, de feljelentést nem tettem. Őszintén szólva nem mertem. :/ El sem hiszem, hogy egyik pillanatról a másikra így eljött belőle az agresszív énje... :(


Szörnyű volt átélni az egészet, a legjobb lenne elfelejteni. De hát már nem lehet...


Köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 22. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem csináltál felhajtást, egész egyszerűen az életed féltetted. Mi mást tehettél volna?
2014. febr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na? Azóta minden rendbe jött?
2014. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére igen, bár áprilisig rendszeresen zaklatott.

Tettem feljelentést, most börtönben van.

Köszönöm, hogy érdeklődtél! :)

2014. júl. 21. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!