Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig kell szedni depressziór...

Meddig kell szedni depresszióra gyógyszert?

Figyelt kérdés
16-17 éves koromban pszichiáter gyógyszert írt fel nekem depresszióra és szorongásra (stimuloton a gyógyszer neve). Már 6 éve szedem, de szerintem már nincs szükségem rá. Egész életemben szednem kellene?

2020. febr. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanezt szedtem másfél évig. Őszintén bevallom, hogy amikor úgy éreztem, hogy már nem kell, magamtól abbahagytam. Természetesen legjobb, ha megbeszéled az orvossal. Lehet, hogy ilyen hosszú szedés után fokozatosan csökkentve kell abbahagyni.
2020. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. De mért nem az orvostól kérdezed? Vesd fel az orvosnak, hogy lassan szeretnéd elhagyni, de csak fokozatosan lehet, apránként csökkentve, több hónap alatt.
2020. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként orvossal meg fölösleges beszélnem, mert csak azt tudja mondani, hogy szedjem egész életemben vagy még egy évet-még egy évet. Engemet meg már nem érdekel ez az egész.
2020. febr. 7. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!