Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Mitcsináljak?

Valaki segítsen! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Fontos lenne!! Régebb óta küzdök pánikbetegséggel de a mai nap egy nagy roham tört rám az utcán. Csak úgy sétáltam és egyszer csak elkezdtem fulladni szédültem alig tudtam nyelni. Gyorsan ahogy csak tudtam haza jöttem szerencsére itthon elmúlt de az utcán azt se tudtam hol vagyok meg mi ez ennyire még sose volt. Aki tud kérlek segítsen mit tegyek?! Aki meg nem az ne viccelje el mert ez nem játék!
2020. febr. 3. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2020. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel a háziorvosod!
2020. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az pszihiáterhez küldd.
2020. febr. 3. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Az miért baj? Most szeretnél segítséget vagy nem?
2020. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha pánikrohamod van minden indok nélkül, akkor nagyon igaza van a háziorvosnak, ha pszichológushoz küld.

Fogadd el, kezeltesd magad, mert ez csak rosszabb lesz így!

2020. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig pszichológushoz és pszichiáterhez is kellene járnod, mert ez nem fog megoldódni terápia és esetenként gyógyszer nélkül.
2020. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na de mégis hova küldjön, reumatológushoz?!
2020. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy pszihiáterhez küldd hanem hogy teli nyom gyógyszerekkel ami felesleges én olyan segítséget akarok ami gyógyszer nélkül le lehet küzdeni.
2020. febr. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!