Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy 3 hete a...

Most vettem egy 3 hete a gt630 at a PCX árúházból de rosz játékra egy hd 6670 1gb ddr5 öset szeretnék venni most irjak emailt nekik vagy hivjam felőket vagy mitcsináljak? Ha valaki voltmár ilyen helyzetben akkor segítsen nekem LÉCCIVES!

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 20:43
1 2
 1/11 Osynho ***** válasza:
Mi az, hogy rossz játékra? Gyenge, mint állat, persze, de az volt a vásárlásod előtt is. :D Azt várod, hogy kicseréljék neked? :)
2013. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja ha lehett
2013. nov. 17. 20:51
 3/11 Osynho ***** válasza:
És mi az indok?
2013. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hogy szarulfutnak a játékok és leszeretném cserélni
2013. nov. 17. 20:54
 5/11 Osynho ***** válasza:
Ezt ne erőltesd náluk, szerintem. :) Nem az ő hibájukból futnak szarul a játékok, a vga tökéletesen üzemel, egyszerűen ennyit tud. Vásárlás előtt kellett volna informálódnod. Add el valakinek.
2013. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17000 vettem telyesen új 16000 ért szerinted?
2013. nov. 17. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Idézet a PCX.hu-ról:


"Vásárlástól való elállás

A hazai szabályozás értelmében 8 munkanap áll rendelkezésre a vásárlástól való elállásra.

Mik a legfontosabb tudnivalók az elállással kapcsolatban?

Az átvételtől számított legfeljebb 8 munkanap áll rendelkezésedre, hogy a megvásárolt terméket visszajuttasd hozzánk saját költségeden.

A terméket olyan állapotban juttasd vissza hozzánk, ahogyan átvetted. Vigyázz rá, hogy a csomagolási elemek és a tartozékok se sérüljenek.

A visszaérkezést/leadást követően ellenőrizzük a termék, a tartozékok és a csomagolás állapotát és ha mindent rendben találtunk kérésed szerint visszatérítjük vagy levásárolhatod az árát

Az elállás a következőkre nem vonatkozik:

bontott szoftverekre

Nem rendeltetésszerűen használt, vagy sérült termékekre

Személyhez kötött, egyedi megrendelésekre. Ide tartoznak a komplett, egyedi igény alapján összeállított számítógépek, valamint az egyedi igény szerinti nagyobb mennyiségű megrendelések

Bontott, használatba vett kellékanyagok (nyomtató patron, toner, stb.).

Szolgáltatások esetében. Ide tartoznak a kiszállítás, gépösszeszerelés és egyedi szervizköltségek díjai

Bármilyen értékcsökkenést okozó használatba vételre

Az elállási jogot kizárólag fogyasztók gyakorolhatják. Fogyasztónak minősülnek az önálló foglalkozásán és gazdasági tevékenységi körén kívül eső célok érdekében eljáró természetes személyek.

Elállás esetén a visszaszállításról Neked kell gondoskodnod."

Igen, írj e-mailt nekik, vagy hívd fel őket, ahogy neked tetszik.

2013. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7 munkanapon belül indok nélkül küldd vissza nekik, kötelesek cserélni, bár eléggé paraszt dolog ez tőled, de más opció nincs.

G.

2013. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bamboochatheone ***** válasza:

Utolsónak idézet a kérdésből: "Most vettem egy 3 hete a gt630 at a PCX árúházból..."


Kérdezőnek: 10.000-et kaphatsz még érte, de ezt vissza ne küldd!

2013. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
játékra nem ilyen kártyát veszünk, van olyan apu amelyik gyorsabb ennél, ha játszani szeretnél akkor minimum egy hd 7750 kell
2013. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!