Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pici pattanás van ár oromban...

Pici pattanás van ár oromban Nagyon fáj meg irritál Ki se lehet nyomni Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az az "ár orom"? H akérdezel, tedd már meg, hogy érthetően teszed fel, mert nem vagyunk gondolatolvasók és nem tudjuk kitalálni! Most, hoyg tisztáztuk, hogy hol van az a fránya pattanás, nos igyál egy sört, vagy vodkát és ne piszkáld! Viselkedj úgy, mitha ott sem lenne. Pár nap alatt beérik annyira, hogy ki tudd nyomni, addig pedig alapozóval tudod kicsit vagy teljesen takarni, ez már rajtad múlik! Ne piszkáld! Ennyi amit tenni tudsz!
2020. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod, kendd be valami gyulladáscsökkentő krémmel, mást nem tudsz csinálni szerintem.
2020. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár nap és elmúlik, ne piszkáld.
2020. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oromban* bocs nem olvastam el mielőtt közé tettem
2020. febr. 3. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!