Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pattanás...

Miért van az, hogy a pattanás hamarabb kijön, minthogy meggyógyul?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy egyik napról a másikra csak ott van, minden jel nélkül, de begyógyulni van hogy napok, ha nem hetek. Sajnos google nem hozott ki, erre konkrétumot. Engem érdekelne egy tudományos válasz is.

2020. jan. 17. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert így van a világ összerakva. Érvényesülnek benne Murphy törvényei is. A hidat is könnyebb lerombolni, mint felépíteni, vagyis ami rossz az gyors, ami jó az lassú.
2020. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül huszonéves srác vagyok ráadásul és én is ezekkel küzdök... annyi hoyg van saját sminkesem kozmetikusom, pedikűrösöm... ők nagyjából segítenek... ;)
2020. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó, kicsit zavarban vagyok. Engem kicsit természettudományosabb megközelítés érdekelt. Tudjátok, a gennyesedés, vagy a gyulladás miatt stb. Nem pedig filozofikus válaszok. Tehát ez a valami gyorsabban feltelik, ami meglátszik, és nehezebben apad le?


Kozmetikus szerint genetika is meg sok minden meghatározhatja, hogy kinek milyen gyorsasággal gyógyulnak a sebek, de akkor is.

2020. máj. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!