Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az energiaital nagyon káros?

Az energiaital nagyon káros?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves unokahúgom aki nem iszik szinte egész nap mást csak energiaitalt,mondtam neki hogy szerintem nem túl egészséges csak ezt inni,de nem hallgat rám,a szüleit nem zavarja,milyen káros hatásai vannak?
2010. júl. 22. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Árt a szívnek és a vesének.

2010. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Árt bizony, főleg ilyen mennyiségben. Sok benne a koffein, a cukor meg még ki tudja mi. Hogy pontosan mit okoz, azt nem tudom megmondni. De neten biztos találsz vmit. Azért az ilyen szülőkkel meg nem tudom mit kellene csinálni basszus...ennyire leszarják mi van a gyerekkel?
2010. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a szülei veszik neki az energiaitalt mondván hogy semmi baja nem lesz tőle,csak kicsit felpörög :S
2010. júl. 23. 08:49
 4/4 anonim válasza:

Az energiaital nagyon káros ha ennyit iszik, szerintem jobb ha egy kicsit parancsolsz rá, hogy szokjon le, ha azt akarod hogy tovább éljen, nem tagadom, én is iszok néha, a Wattot,

de kéthetetne iszok egyet, vagy még annyit se, úgyhogy.

2011. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!