Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van lejebb az egyik...

Mitől van lejebb az egyik vállam mint a másik?

Figyelt kérdés
Elég nagy lúdtalpam van és arra gyanakodtam, hogy gerincferdülésem van mert a lúdtalp okozhat gerincferdülést de megkérdeztem a házi orvosom de azt mondta hogy nincs baj a gerincemmel. Szerintem a testtartásommal sincs baj. Akkor miért lehet lejjebb a vállam? Gondoltam arra is, hogy eléggé be vannak merevedve az izmaim. Nyújtás jó lehet rá?

2020. febr. 12. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostantól a másik oldaladon hordd a táskát
2020. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyanakodásod megalapozott. Jó lenne ortopédiára menned a problémáiddal, mert a későbbiekben nagy gondot fog okozni.

Ha teheted, rendezheted magánúton is, ott nagyon jó szakemberek vannak. Lásd google.

2020. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem hordok válltáskát rendes hátizsákot hordok. Szerintetek 16 évesen lehet ezzel még valamit kezdeni?
2020. febr. 12. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!