Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez furcsa egy nőtöl?

Szerintetek ez furcsa egy nőtöl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerettem volna megkérdezni,hogy szerintetek ez probléma e , hogy én nagyon szeretem a hagymát ...pl ma is reggelire vajas piritóst ettem újhagymával,fokhagymával és kaliforniai paprikával..rengeteg ilyen ételt eszek..ebédre tegnap krumplistésztát főztem ehez fogok enni szintén hagymát csemege uborkát, esetleg egy kis káposztát ...szóval kb mindig zöldségeket eszek ételekhez hagyma stb...ez szerintetek probléma?27 éves nő vagyok..


2020. febr. 12. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs, sőt nagyon egészséges is, de közösségi életben okozhat "gondokat" mert egy jó alapos fogmosás után is érződik a hagyma.
2020. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen petrezselymet szoktam elrágcsálni, rágó, több fogmosás még elvileg nem érezték :)
2020. febr. 12. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A hagymaszag nem a szájból jön hiába mosol fogat. A gyomorból jön. Csinálhatsz akármit.
2020. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, én is szeretem, de reggelire azért nem ennék ennyi hagymát, pláne fokhagymát, mert hiába mosol fogat, érezni.
2020. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!