Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültisztító vatta maradt a...

Fültisztító vatta maradt a fülemben?

Figyelt kérdés

Az előbb tisztítottam ki fültisztító pálcával a fülem és a vattának egy kis darabja bent maradt a fülemben. Nem az egész vatta, csak annak a negyede kb.

Kell vele orvoshoz menni vagy csak hagyjam figyelmen kívül?

Nyilván érzem, hogy benne van mert szinte hallom a fülembe a levegő kiáramlásának a hangját mely szokatlan számomra.


2020. febr. 13. 23:23
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én így jártam akkor, amikor kb 7-8 éves lehettem. Egyszer csak láttam, hogy nincs rajta a vatta (!), majd teljesen bepánikoltam. :D Az agyam előtt 5 mp alatt lepergett 7-8 éves fejjel, hogy én egy vattával fogom leélni az életemet. Majd elmondtam anyumnak, aki egyből ki is szedte. Szerintem fordulj orvoshoz, hogy szedje ki. Eléggé zavaró lehet így hallani. Vagy kérj meg valakit (bár ez veszélyesebb), hogy szedje ki. Attól függ, hogy mennyire mélyen van a vatta.
2020. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a fül-orr-gégészetre, ne hagyd figyelmen kívül, mert csúnyán be tud gyulladni.
2020. febr. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen
2020. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!