Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen lehet szívrohamom?

16 évesen lehet szívrohamom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3 napban olyan dolgokat amiket ezelőtt még soha.

Először volt egy olyan érzésem mintha kilépnék a világból

Másnap folyamatosan szúrt a szívem vagy fájt a mellkasom

Ma már időközönkét fáj a szivemnél néhány órája emellett fájt már mindkét karom és a hátam is

Illetve állandóan ájulás közeli állapotba érzemmmagam.

Ezek lehetnek a szivroham előjelei?

Utana olvastam hogy mitől alakulhat ki de nállam egyik tényező sincs meg a stresszen kívül.

Ha mégis az lenne hogy vegyem rá a szüleimet hogy elmehessek orvoshoz? Szerintük csak be beszélem magamnak es nem veszik komolyan. Nagyon szeretném hogy igazuk legyen de félek hogy nincs...



2020. febr. 14. 20:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ugy lehet pánikbetegségem hogy soha nem szorongtam illetve nem is voltam mostanaba ideges vagy stresszes?
2020. febr. 15. 09:57
 12/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De szorongsz és stresszes vagy, csak nem tudatosítod, elfojtod, nem nézel szembe vele, ezért ilyen rohamszerűen tör ki. Gondolkozzál csak el az életeden, de bátran! Szüleiddel való viszonyod (ugye nem elégedettek veled, azt mondják, többre vagy képes?), iskolai élet (ugye túl nagy a terhelés?), kapcsolataid (ugye nem értékel mindenki annyira, amennyire te szeretnéd?), időbeosztás (ugye állandóan küzdesz, hogy beleférj a rendelkezésedre álló időbe?), testalkatod (ugye szeretnéd, ha másképp néznél ki?).
2020. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na meghaltál? :D
2022. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!