Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A hivatalos mensa teszten...

A hivatalos mensa teszten életkorok szerint minimum hányat kell eltalálni a 36-ból a bekerüléshez?

Figyelt kérdés
Tehát a 130-as IQ-hoz? Gondolom 17 és 30 év között nem befolyásolja az életkor, vagy igen?

2016. febr. 20. 23:12
 1/7 BringaManó ***** válasza:
48%

Nem tudni. / Vagy igen, vagy nem.


Nem hiszem, hogy ki fognak ezek itt derülni.

2016. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És évente változnak a füzetek, ezért a minimum 1 éves újraírási szabály?
2016. febr. 21. 17:30
 3/7 BringaManó ***** válasza:

Tartok tőle, hogy ezt sem fogjuk megtudni... :-)


De próba – szerencse... :-)


(Vannak még kérdések? Pl. Rorschach-teszt értékelése?)

2016. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a dán online teszttel szórakoztam anno és vhogy úgy volt hogy vagy az első pár, vagy x darab helyes megoldás után egy helyes válasz felváltva 1-2 vagy 2-3 iq pontot jelent pluszba vagy vmi ilyesmi. tehát inkább arra érdemes rájönni, hogy hány hibával tudsz még bekerülni. ez a teszt asszem 145 vagy 150-ig mer de inkabb 145, a rendes magyar 135, szoval valoszinu hogy 1-2 pont lesz egy kerdes. ezekbol es meg abbol kiindulva h sztem amikor irtam 2-t elrontottam es igy lett 135+, ismerosom valszeg 4-5-ot rontott es igy lett 125-130, a tippem, hogy 4 vagy 5 hibalehetoseged lehet ahhoz, hogy bekerulhess, attol fuggoen, hogy 1 vagy 2 pontos kerdes(eket) rontasz. de ez olyan talalgatas, hogy "ha jol emlekszem" meg "ha az ismerosom jol emlekszik" meg azt se adjak ki hogy melyiket meg hanyat rontottal, mert hihetetlenul feltik az ilyen adatokat, szal az is csak tipp hogy nekem, meg az ismerosomnek hany hibaja volt...


es hogy a kerdesedre roviden valaszoljak: sztem 32 (a legfiatalabb korosztalyban), mert az pont tizzel kevesebb, mint a 42 :D

2016. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amugy meg igaz, h valszeg mar egyatalan nem aktualis a dolog, de sztem tobb melodba kerul megszerezni a megoldasokat, mint amennyi hasznot huzol utana a mensatagsagbol xd
2016. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja meg az se biztos egyatalan h a hivatalos magyar tesztet igy ertekelik
2016. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
marmint az 1-2 vagy 2-3 pontos hulyesegre gondolok :DDDDDd
2016. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!