Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez?

Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igen egyedi a testem....szerintem...

képzeljétek el pár napja többször is érzem ezt..nem zsibbadást hanem pl néha sétálás után vagy ha sokáig egy helyben vagyok akkor a két lábam különböző pontjain csipkedést...nem fáj nem zsibbad hanem ilyen meleg csipkedő érzés már vonltam orvosnál említettem de azt mondta semmibajom illrtve 2 hónapja éves vérvétel ott is minden oké volt ...szerintem parkinson kórom van..úgy érzem mivel szerintem ez nagyon egyedi eset


2020. febr. 17. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyedi, teljesen normális. A Parkinson-kórnak ezek nem tünetei.
2020. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasonló zsibbadáshoz de nem az inkább csipkedő és elmúlik
2020. febr. 17. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább kezdődő hipochondriának tűnik.
2020. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is normálisnak tűnik, ha elzsibbad, mert sokáig egy helyben voltál. Ilyen mindenkinek van.
2020. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van,hogy séta után vagy hideg után mintha bőrömön futnának hangyák kicsit csipked de megnyugodtam,hogy másnak is van ilyen
2020. febr. 17. 15:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!