Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas pulzusszám nyugalmi...

Magas pulzusszám nyugalmi állapotban. Miért?

Figyelt kérdés
Először 2 hónapja ment fel úgy a pulzusom hogy rosszul lettem és kicsit később mérve 126 volt nyugalmi állapotban és azóta nem volt semmi baj de 2 hete megint ugyan olyan rosszullétem volt de akkor csak 118ig ment fel nyugalmi állapotban és azon a héten elég rosszul voltam de már csak 115 és 110 közé ment fel azon a héten aztán el is múlt minden tünet mint pl a szédülés, fejfájás, remegés, néha hányinger, időnként szúró mellkas de 5 nappal később elalvás előtt éreztem újra hogy szúr a mellkasom és nagyon fáradt voltam ezért rögtön el is aludtam de negyed órával azután miután felkeltem megint nagyon rosszul voltam és már úgy éreztem amikor felültem hogy mindjárt elájulok és megmértem a pulzusom és 169 volt amíg a vérnyomás 151/111 volt. Azóta voltam orvosnál és miután megvizsgált azt mondta minden a stressz miatt van és adott Magne B6-ot de ma 2 nappal később megint iszonyatosan elkezdett fájni a fejem és megint előjött a hányinger, szédülés és időnként a szúró mellkas. ¾ óránként mérem kb és tartósan 106 és 108 között van a pulzusom nyugalmi állapotban már órák óta és nem tudom hogy ez így normális-e ha közben nem is csinálok semmit csak pihenek. Érdemes visszamenni az orvoshoz?

2020. febr. 17. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet, pajzsmirigy betegség, vérszegénység, ritmuszavar, szorongás, pánik, láz, stb.

Érdemes visszamenni.

2020. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!