Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek vért hánytam?

Szerintetek vért hánytam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Buliban voltam...lány vagyok egyébként...és sokat ittam legjobb barátom szülinapját ünnepeltük és ittam 3 feles vodkát 1 sört és egy strongbowt azt a piros színűt...és a lényeg nem jól voltam és hánytam...mármint meghányattam magam lenyúltam torkomon és pirosat hánytam.és valami fekete cucc is jött reggel újhagymát ittam és úgy nézett ki mint ha újhagyma szár lett volna csak feketésben szerintetek ez alkohol volt vagy vért hánytam? Nagyon megijedtem :/ ez most történt háromnegyed órája kb...most eszek...de nem tudom ez csak a piros strongbow volt e vagy vér? Szerintetek mitől jött ilyen ? Köszi az értelmes válaszokat előre is


2020. febr. 22. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A fenti leírás alapján ezt eldönteni nem lehet.
2020. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aggódok :( ...
2020. febr. 22. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha vért hánysz az sötétbarna, és érzed a vas vagy rozsda ízt a szádban.


Strongbow... Ne aggódj...

2020. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fúj de proli vagy lány létedre... Undorító vagy amiket írtál magadról.
2020. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha elég nagy lány vagy mattrészegre inni magad, akkor a következményeihez is legyél elég nagy.


Egyébként és ha vér, akkor mi van? Ez egy heveny gyomornyálkahártya gyulladás a sok piától.

2020. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vér volt megébredtem,hogy hányingert érzek és már nem olyat hánytam...hanem amiket megettem még tegnap csoki stb ...de már jól vagyok csak hirtelen megijedtem ott a buliban:/ nagyon megbántam ezt a sok ivást semmire sem jó...többet nem iszok alkoholt soha sajnálom ilyet kikellett írnom ténxleg gusztustalan ...
2020. febr. 23. 02:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!