Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vért hánytam?! (Kérdésed túl...

Vért hánytam?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elég sok ideje járok futni eddig (ilyen jellegű) probléma nem volt vele, de ma vért "hánytam" (kis mennyiségben)

Mi lehet az oka..?

15l



2013. aug. 21. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet..milyen volt pontosan? Fekete,kávézacc szerű, friss piros? Mindenképp menj el egy illetékes belgyógyászatra. Ki kell vizsgálni, mert nagyon komoly baj lehet belőle. (belgyógyászaton dolgozom, sok ilyennel találkoztam).
2013. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos h ver volt? Nem ettel, ittal valami pirosat? Az igen komoly dolog ha vert hanysz, lehet belsoverzes, tumor.... Bar 15 vagy, de akkor is orvoshoz fordulnek a helyedben, amilyen gyorsan csak lehet, es szolj a szuleidnek, ők majd megmondjak mit kene tenned, nem gyk-n diagnosztizaltatni magad! :/
2013. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak vizet ittam enni meg nem nagyon eszek pár napja mert egyszerűen nem tudok..ma fehér szőlőt meg pár szem burgonya chipset tudtam letuszkolni..

Orvoshoz nem nagyon akarok menni.. (holnap 2 fellépés, szombaton 3 szóval itt kell lennem..)

2013. aug. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!