Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az a helyzet áll fenn hogy kiskoromban óta szokott beszúrni bal oldalon a mellkasom. Azonban mindig abszolút tűrhető volt a fájdalom, megtanultam együtt élni vele. Nem tulajdonítottam neki figyelmet. Illetve asztmás is voltam amit akkor sikeresen ki is nőttem

Azonban azóta egyre többször jött elő ez a rosszullét, mára már szinte mindennapos. A fájdalom pedig akkora hogy levegőt venni nem tudok, csak vagyok egy helyben és várom hogy megszűnjön. Ezen az estén amikor kiírok ezt a kérdést, legalább 5x volt ilyen rosszullétem. Ami kb 5 percig tart, vagy néha hosszabb ideig. A fájdalom körülbelül a szívem és tüdőm tájékán helyezkedik el. Azért nem tudom megmondani mert már annyira kisugárzik a fájdalom hogy már nem tudom pontosan megjelölni, ha tippelnem kéne akkor leginkább a szívembe érzem a fájdalmat, viszont ebben az állapotban amikor levegőt veszek akkor nagyon el kezd szúrni a tüdőm. Átmegy arra a részre, vagy megoszlik ott is. Olyan mintha egy hatalmas, vastag tűvel szúrnák ki a tüdőm.

5 hónapja dohányzok is ami azt illeti, de nem olyan sokszor. 2 hét szünet szokott lenni. Egy doboz meg körülbelül 1 hèt alatt fogy el.

Mégis ha meg kéne mondanom hogy mióta erősödött a rosszullét, akkor picivel az utánra tenném miután elkezdtem dohányozni

Korábban amikor lebetegedtem akkor orvos mondta hogy picit sípol a tüdőm, azóta pedig nem voltam orvosnál és utána gyarapodott csak és erősödött meg csak a rosszullétem.

Mi lehet a probléma?



2020. febr. 23. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is szerintem hagyd abba a dohányzást.

Majd pedig menj el a háziorvosodhoz, és mondd el neki mindazt, amit itt leírtál

2020. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!