Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is tapasztalt ilyet a...

Más is tapasztalt ilyet a Pfizer oltás óta ?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam meg két Pfizert, mert meló helyen kötelező volt azóta egyszer évelejen vérrög miatt kórházba kerültem, és amióta kijöttem furcsa hangokat hallok, és ha közel tartom az oltás helyét a rádióhoz, vagy a tvhez, akkor a rádió és a tv el kezd zúgni / vagy elmegy az adás

Ezt először kocsiban figyeltük meg, hogy a rádió zúgott egyfolytában, de csak akkor ha ott voltam a közelben, és a barátom tévéjén kísérleteztük ki, hogyha az oltás helyét oda teszem a tvhez az is zúgni kezd és egy idő után el megy a tv.

A barátom erről csinált egy két felvételt, sajnos azok már nincsenek meg :(.



ápr. 25. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
:D 5 Pfizer oltás után sem zugok... és hangokat sem hallok. Meg összeesküvés elméleteket sem gyartok
ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem zúgók hanem a tv és a rádió
ápr. 25. 22:04
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Őszintén sajnálom!

Világszerte megnőtt a stroke, infarktus, leukémiák száma, sajnos, az oltas óta. Boncnok mesélte, hogy megjelent a rák nagy számban a fiataloknál, de egyszerre egy embernél 3-4 fajta, tehat nem metasztázisok, hanem többfajta egyszerre.

Egy ismerősöm a masodik dózis után egy héttel megbetegedett, megduzzadt a nyirokmirigye, testszerte, es le kelllett csapolják a gennyet belőle.

Rá fél évre limfómával diagnosztizálták. Fiatal életerős nő volt.

Sajnos az orvosok erről nem beszélgetnek mert elveszik a licenszét

Keszíts röntgent es vágasd ki ha valami a karodban van! Menj magánorvoshoz, akibe bízol. Annyira újak ezek az oltasok, hogy nem tudni, ki milyen szériát kapott, volt aki kicsi szerencsésebb volt, de ahhoz nem kell lehurrogni es csúfolni azt, aki rosszul járt!

ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

A dolog azért bonyolult, mert az ember könnyen átesik oltások után is olyan fertőzéseken, amelyeket adott kórokozó (pl. vírus) újabb változatai okoznak, csak a tünetek annyira banálisak, hogy az ember nem tulajdonít nekik különösebb jelentőséget. Mi 4 Pfizer oltást kaptunk és a 4. után átestünk a feleségemmel egy covid fertőzésen, ami egészen enyhe felsőlégúti tüneteket okozott. Feleségem elvégezte a nyáltesztet, pozitív lett, én nem teszteltem, de miért is ne lett volna ugyanaz a vírus nálam is ? Idén januárban szintén volt valami felsőlégúti nyavalyánk, amit a feleségem ismét covidnak tesztelt, én nem teszteltem. Viszont nálam februárban bekövetkezett egy tüdőembólia, ami elképzelhető, hogy a januári vírusfertőzés szövődménye volt......

Rádióadást nem igazán tudok blokkolni, bár azt megfigyeltem, hogy az internetes rádió nem tudja venni az internetes adást, ha túl közel vagyok a készülékhez, nyilván leárnyékolom valahogy (de ehhez a dologhoz már nem értek).

ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
😃😃 ez valami vicc? Neked tényleg a chipszet nyomták be szerintem...
ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A tüdőembólia tuttira kapcsolatba hozható az oltással, de te tudod, a te életed
ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Kicsit sokan kaptak Pfizert, ugyhogy ha konteos marha lennek, akkor sem allna ossze.
ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy feltétlenül a Pfizertól van csak érdekes jelenséget tapasztalok a környezetemmel együtt.
ápr. 25. 23:48
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Hát ez nevetséges már bocsánat.

Borzasztóan sajnálom azokat, akik azt hiszik, hogy az oltások miatt lettwk rákosbetegek vagy, hogy chipet oltottak beléjük.

Azt, hogy megugrik a kronikus betegek száma, elfogadom. Sok ízületi beteg lett pl. De nem több a rákosbetegek száma mint ezelőtt.

Az, hogy egyre több fiatalt érint az pedig köszönhető a "jó minőségű" ételeknek, amit két rohanas között belapátol. Meg a kizsákmányoló életmódnak.

Állandó stressz, idegesség, szorongás, keves alvás, stb....

Nem az oltás miatt van!

ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Rakj oda egy fémet az oltás helyére, sokaknál megtapad.

UV lámpával pásztázd végig a tested, nem -e kezdesz furcsa módon, különböző helyeken sziporkázni.

ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!