Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fárasztó újraéleszteni?

Mennyire fárasztó újraéleszteni?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig lehet bírni? Azért elég sok energiát kivesz, nem? Gondolom ez azért folyamatosan percekig elég fárasztó
2020. febr. 24. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Menj el mentősnek, és majd minderre választ kaphatsz!!!!
2020. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Elég fárasztó, igen, nem véletlenül mondják, hogy váltásban kell csinálni, ha többen vagytok. Próbáld ki az ágy matracán.
2020. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg élőben is hasonló, mint a gyakorló bábun, de inkább a tempó tartását mondanám én megerőltetőnek.
2020. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha meggyőződök arról, hogy valakinek leállt a szíve akkor kezdjek neki újraéleszteni vagy ne? Elméletbe meg van mit kell, de ugye az nem olyan. Ha nem helyesen csinálom többet ártok mit használok?
2020. febr. 24. 21:56
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Bordatörés, tüdősérülés így is, úgyis benne van a pakliban, ha viszont nem csinálsz semmit, biztosan meghal. Most ha eltörik a bordája, az meggyógyul, átszúrja a mellhártyát, hát majd lecsapolják. Ha viszont nem kap oxigént az agya, percek alatt meghal.
2020. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
Melyiküknek ?
2020. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Mi rosszabb lehet annál, hogy nem segítesz és 100% hogy meghal?

Egyébként rettentő fárasztó, fel órás újraélesztés után ahol 4-en váltottuk egymást másnap kiadós izomlázam volt.

2020. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy élesbe menne-e. Azért elég nagy erővel kell nyomni. Szerintem nem merném. És tényleg nem baj ha eltörik a bordája és átszúrja a tüdejét? Újraéleszteni akarom és még több kárt okozok. Nyilván értem, jobb egy törött borda mint meghalni, csak szerintem nem lenne lelki erőm hozzá.
2020. febr. 24. 22:16
 9/23 A kérdező kommentje:
Meg valószínűleg fizikai erőm se lenne hozzá. Azzal meg hogy csak úgy közepesen nyomkodom nem érek sokat
2020. febr. 24. 22:18
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mész a sittre, mert hagytál meghalni egy embert. Az újraélesztés nem lehetőség, hanem KÖTELESSÉG!
2020. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!