Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fárasztó újraéleszteni?

Mennyire fárasztó újraéleszteni?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig lehet bírni? Azért elég sok energiát kivesz, nem? Gondolom ez azért folyamatosan percekig elég fárasztó
2020. febr. 24. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Sittre nyilván nem mész ilyen miatt. Mivel ha nem csinálsz semmit, akkor biztos meghal, így sokat ártani nem lehet vele. Max lesz egy bordatörése, de él. Jobban jár, mint bordatörés nélkül, de halott.
2020. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%

10-es


Én sem mentem a sittre pedig mentem már el sokszor összeesett/földön fekvő ember mellett és a kutya se tudta meg 😉

2020. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nyilván felnagyítottam, amit írt. De ha teszem azt, egy kihalt sikátorban összeesik valaki előtte, akkor nem teheti meg azt, hogy otthagyja, "mert én nem merek újraéleszteni".
2020. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező, semmi kárt nem tudsz tenni a betegben ha már nem lélegzik. Miért szerinted mi történik? Még jobban meghal? Egyébként a törött borda nem szokta átszúrni a tüdőt úhraélesztéskor, de ha átszurja akkor sincs semmi, te adtál a betegnek egy esélyt.
2020. febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni, de ha esetleg úgy adódik már biztos vagyok, hogy ártani nem árthatok
2020. febr. 25. 15:38
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Most miért lettem így lepontozva? :(

Miért kéne nekem egy idegenen segíteni, hisz nem kapok érte pénzt, segítsen az aki ezért kapja a fizetését, nekem nem az a dolgom.

2020. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
44%
Én speciel ezért kapom a fizetésem, de ha nem kezdik meg a laikusok az újraélesztést, akkor gyakorlatilag felesleges bármit csinálni, csak agyhalott fog visszatérni.
2020. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Hm hát akkor így járt, nem az én dolgom.
2020. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
És attól még hogy lepontoztok nullára, nem fog változni a véleményem (:
2020. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Azért kellene segítened, mert állampolgári kötelességed. Ha elmulasztod, 3 évre le is csukhatnak érte.

Ne adj isten ha te leszel ilyen helyzetben, kiváncsi lennék, hogyan reagálnál, ha senki se segítene neked, csak elsétálnának melletted.

2020. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!