Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányszor lehet "összenöveszten...

Hányszor lehet "összenöveszteni", és újralyukasztani a fület, illetve mennyire károsítom ezáltal?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja lövettem mindkét fülembe egy lyukat (előtte nem volt fülbevalóm), jó helyre lőtték, nem volt vele semmi baj, hamar be is gyógyult, de egyszer egy fogröntgen miatt kivettem, és egy éjszaka alatt benőtt. Kb. egy hónapra rá visszamentem az ékszerészetbe, hogy újralőjék, plusz akartam mindkét lyuk mögé még egyet, ez összesen négy lett volna. Bár nem ugyanoda lőtte vissza, az egyik jó lett, de a másik oldalon mind a kettőt totál asszimetrikusra lőtte, így nem hordhatok benne semmit, ami egyforma. Nem túl látványos, de közelről nézve látszik, és nagyon idegesítő. Mindössze három napja lett lőve, ha kiveszem mind a kettőt, és pár millivel feljebb újralövetem, akkor mennyire teszek rosszat a fülemnek? Hiszen egyszer már összenőtt, most még két lyuk fog összenőni, aztán új kettőt csináltatok, ez mennyire károsítja a fülem? Illetve mennyi idő után vehetem ki, hogy viszonylag gond nélkül összenőjön? És ha orvossal szúratom át újra, akkor a belőtt fülbevalót berakhatja?

#fülszúrás #fülbelövés #újralövés #fülkárosítás #orvosi fülátszúrás
2020. febr. 25. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne lövesd, piercer megcsinálja neked normálisan
2020. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!