Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állva járás a géptől? Mivan?

Állva járás a géptől? Mivan?

Figyelt kérdés
Na az a lényeg, hogy egy hétre kaptam szabadságot a házi orvosomtól és alapjáraton sokat gépezek (anyum erre semmit nem mond) és most este az volt,hogy elméletben én ki álltam az ajtóban és elkezdtem kiabálni, hogy hahó erre anyám válasza az volt hogy nem gepezhetsz többé mert hogy az miatt volt. És most ez mi a szösz?
2020. febr. 25. 09:39
 1/3 A kérdező kommentje:
És az a gáz, hogy erre nem is emlékszem.
2020. febr. 25. 09:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki lehet úgy faradni gép előtt mentálisan, hogy lefekves előtti dolgokra nem is emlékszel utána... 2* volt velem...

Wow lich king kiegnél kiadasakor guildünkből többen megbeszéltük, hogy egy seggel elérjük a 80at... 23 ora alatt megvolt, utána még flexeltünk orgrimarban, aztan én kimentem anyámékhoz, ahol rokoni vacsora volt eppen, levetkőztem 1szál faxra, átöltöztem pizsamába, aztán beleájultam anyámek ágyába, és 10 óra múlva évredtem bel az előszobában, ugyanis nevelőfaterom odáig kihúzott :D...

Semmire nem emléxem ebből...

2020. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen, mindenki máshogy reagál a kimerülésre. Nálam volt hallucináció is. Egyszer még fiatalabb koromban 24 órán túl ébren voltam. Délelőtt dolgoztam, délután meg átmentem a szomszéd városba bulizni motorral. Már világos volt reggel amikor hazaindultam. Út közben egyszer ha másodpercekre is, de elaludtam. Arra ébredtem, hogy össze-vissza jár a kezemben a kormány. Olyan is volt, hogy azt haluztam (valóságosnak tűnt), hogy eldobott pénztárszalagok gurulnak az úton végig.


Minden hülyeségből tanul az ember (ha életben akar maradni), ez pont egy ilyen eset volt. Többet kialvatlanul se autó, se motor, piálva meg pláne nem.

2020. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!