Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
Még csak 11.-es vagyok, jövőre ballagok. Ma is részt kellett vennem a mostani ballagáson, "természetesen" napon kellett állnunk az 1 órás műsor alatt. Alapból alacsony a vérnyomásom, így könnyen leesik. Ma is rosszul lettem, leültem az árnyékba, ittam vizet (a műsor közben is ittam), és el is múlt. Hogy lehetne elkerülni ezt? Tudom, nem egy helyben kellene állni, hanem kicsit mozogni előre-hátra, pipiskedni, az segít a vérkeringésen. De első sorban álltam, pont úgy, hogy vett a kamera és nem akartam magamból hülyét csinálni...
2018. máj. 5. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Az is jó ha a comb izmodat, vádlidat befeszíted és elengeded többször egymás után és ezt többször ismétled.
2018. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem benned van a hiba, ne magadon akarj változtatni. Nem normális, kifejezetten veszélyes, hogy 1 órán át álltatják a napon a diákokat. A szülői munkaközösség ostromolja az igazgatóságot, hogy minimum vigyenek ki székeket, de inkább bérelni kéne egy termet, ha a helyszínre odatűz a nap. Az igazgató biztos nem áll a napon.
2018. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
83%
Előtte igyál sokat, közben pedig mozgasd az ujjaid/lábujjaid.
2018. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!