Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez ellen na "dadogás" ellen...

Ez ellen na "dadogás" ellen lehet valamit enni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és gyerekkorom óta fent áll ez a beszédhibám. Próbálom leküzdeni de sajnos előjön. Beszéd közbe egyszerűen megakadok egy szóval és azt nem tudom kimondani akárhogy is próbálom. Ez teljes mértékben független bizonyos betűktől. Jártam logopédushoz is régebben de az se segített. Mostanság leginkább akkor jön elő ha idegen nyelven kell beszélni.

Már tudok ezzel együtt élni és nem hátráltat semmiben, de szeretnék azért a célért tenni valamit hogy elmúljon teljesen.



2020. febr. 27. 22:35
 1/1 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy aki dadog azért van mert gyorsabban jár az esze mint ahogy eltudja mondani a gondolatait. Próbálj meg egy logopédustól tanácsot kérni, hogy ott ki foglalkozik ilyen esetekkel.
2020. márc. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!