Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyérre lehet folyamatosan...

Aranyérre lehet folyamatosan használni kenőcsőt meg kúpot?

Figyelt kérdés
Úgyhogy mellette súlyzós edzést végzünk?
2020. febr. 28. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Aranyeret nem kell folyamatosan fenntartani, ha másképp nem, akkor műtétel lehet rajta segíteni.
2020. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello!En 11 evek sulyzos edzest csinalok, es 3 hete nagyon csunyan kohogtem, es attol jott ki utana, nem az edzes utan, kohogtem osszeszoritottama hasam presbe es attol.. Amugy 5-6 eve volt nekem eloszor, akkor verzett es fajt, orvos kiirt receptre kupot, es szepen elmult..

2hetet kihagytam az edzesbol, vettem reparon kenocsot kentem 8-10 napig, nem fajt nem verzett, de ugy stagnalt, aztan vettem proktis-M kenoxsot kupot, attol 2. Heten huzodott vissza, kup elfogyott, pont most jott ki 3 hete, meg latszik valamennyire meg erezheto picit, meg van melle egy kisebb aranyer is azt eszre sem vettem..De mar edzek 1 hete..

Kell ido neki, valaki irja eltunik 3-4 nap alatt, nem is ertem.. Kell ido neki akar 3 het 1 honap vagy 5 het mig teljesen felszivodik.


Most kenegetem meg, aztan ennyi. Azt olvastam hogy a kup 3-5 cm bekul kezd el hatni, szoval felesleges, de proktis-M kupra ez a legdragabb recept nelkuli rajta van h kulso belso aranyerre..Meg azt is h ezek kenocsok kupol a belso aranyerre jok, a kulso elmulik idovel magatol, felszivodik..

2020. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

De het elejen mar labaztam, es guggoltam is. 2 hetig szuneteltettem, es minden bajom volt.


De nekem semmi fajdalom nincsen, elejen mielott kijott akkor ereztem kis fura erzest oda lent, de nem fajdalmat ilyen kellemetlen talan szurzo erzest, es akkor mar tudtam h aranyer lesz sajna.

2020. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!