Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek, a vírus hülyeség miatt...

Félek, a vírus hülyeség miatt elmaradhat a koncert?

Figyelt kérdés
Március 4-én lesz a koncert, amire már egy éve vártam. Nem lesz addig semmi baj? Attól tartok, hogy egyszer csak karantént tesznek ha lesz egy vírusos ember... mennyi az esély rá?

2020. febr. 29. 19:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
56%
10: A normális ember a hobbinak, kikapcsolódásnak is él. Nem szívesen szembesül avval, hogy egy régóta várt esemény csak úgy cakumpakk annulálódik bármi okból.
2020. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
5%
Hagyd rá, ez q 71% minden koronavírusos kérdés alatt okoskodik, kb "mer bemondta a tv meg a zinternetben is volt hogy meghalunk" alapon.
2020. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az amerikai utamat kellett elhalasztanom, szóval nagyobb veszteség ért mint egy koncert amiből még 100-at meg tudok nézni.
2020. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
28%
71% amerikába is el lehet menni 100x..ki kérdezte hogy te miről mondtál le? Ez nem von le abból hogy a kérdezőnek fontos ez a koncert. De te csak azért provokálsz itt hogy legalább valaki foglalkozzon veled. Vegyél egy kutyát és köss csontot a nyakadba
2020. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
82%
Ne légy ennyire ostoba, ilyenkor jobb nem tömegbe menni, mert teljesen reális, hogy ilyen rendezvények után nagy számban kezd terjedni a vírus. Attól még, hogy te esetleg fiatal/egészséges vagy nem zavar, hogy idősebb emberek vagy immunkompromittált betegek számára nagyon veszélyes ez a "vírus hülyeség"? Ha elmarad, majd elmégy máskor. Ha komolyabbra fordul a helyzet, akkor sokáig nem lesz semmilyen koncert, ezért jobb időben megfékezni.
2020. márc. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
45%

15: Nem akarlak megsérteni, de a te kommented is megerősíti a tényt, hogy az emberi ostobaság határtalan. Evvel az erővel otthonról se mozduljon ki senki, barikádozzuk el magunkat.

Arról nem is beszélve, hogy semmi garancia nincs arra, hogy lesz majd máskor is lehetőség elmenni egy adott előadó koncertjére. Fel is oszolhatnak, vagy ha külföldiek, több okból is megtörténhet, hogy nem koncerteznek többet Magyarországon.

2020. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

"Evvel az erővel otthonról se mozduljon ki senki, barikádozzuk el magunkat."


Igen, Kínában pl. pont ezt csinálják. Gondolom híreket nem olvasol, így nem látod, milyen gyorsan terjed mindenhol a vírus. Olaszországaban is karantén van már sok helyen. Lehet, hogy itt még nem, de attól még nem kell hülyének lenni. Nem azt mondtam, hogy pánikolni kell, ha nem marad el a koncert úgyis elmegy majd. De szerintem az ilyen hozzáállás felelőtlen. Lehet, hogy addigra javul a helyzet, lehet, hogy nem. Ha komoly(abb)ra fordul, gondolom majd OP is abbahagyja a nyavalygást ha esetleg mégis elmarad.

2020. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
1/: Mert biztos majd 2 nap alatt mérgesedik el a helyzet, és emelnek karantént.
2020. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
1/=17
2020. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem mindegy? Itt senki nem tudja megmondani neki, hogy mi lesz azon kívül, hogy valószínűleg nem marad el. Nekem a buta, meggondolatlan hozzáállásával volt problémám, mert ha komolyabbra fordul a helyzet és továbbra is vírus hülyeségnek gondolja az egészet, azzal másoknak is problémát okozhat. Csomó ilyen ember van, akik az alap óvintézkedéseket sem fogják betartani, mert nem veszik komolyan az egészet. Na mindegy. Nem hiszem, hogy félelemben kell élni, de az, hogy pl. a Las Fallas-t nem törölték Spanyolországban, az elég nagy f***ság.
2020. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!