Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Máj regenerálás?

Máj regenerálás?

Figyelt kérdés

Nem akarok regényeket írni a miértekről a lényeg hogy a fogamzásgátlóm betette a kaput a májamnak amit észre se vettem volna ha a dokim nem említ egy rutin vérvételt mondván, hogy amúgy is régen volt.


Kiderült h a tabletta okozta hogy a májfunkcióm rossz volt így azt elhagytam januárban.


Viszont a vizsgálatok több tünetre is rámutattak amikre nem gondoltam hogy ez okozta, pl feljöttek kilók mert a májam képtelen volt eldolgozni amit bevittem, rosaceas lett az arcom meg hasonlók.


Az orvosom szerint nem kell gyógyszeres kezelés csak változtassak az életmódomon és a májam regenerálódni fog.


Ez megtörtént teljes étrend váltás, növeltem a folyadék bevitelt.


Kb mennyi idő míg helyrejövök? Eltűnnek utána a tünetek? a bőröm és a +ok? (persze utóbbiért tenni is fogok de amúgy ami eddig felgyűlt azt eldolgozza majd a májam? )


Tanácsokat kérnék mert már nem tudom mivel segítsek rajta.


2020. márc. 1. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyni kell.mozgás+dieta tiszta egeszseges zsirszegény etrend . Máriatövis szedés,feketererek csepp,mehet a homoktövislé is, este ehetsz még fekete retket vacsoramelle kis fokhagyma. Almaecet 2 deci vizbe evőkanalnyi, naponta, ihatsz aranyvessző teát.sok zöldség.egy 10 est fogyj de ugy hogy mellette egyél fegerje dús ételeket. Turó,zsirszegeny sajt,kefir, csirkemell,hal.kolin is jó, zabkása is jó,es a lenmag.
2020. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Máriatövis kapszula. Ajánlom a Legalon kapszulát. Máriatövis teát NE, mert a vízben nem oldódik a máriatövis hatóanyag.
2020. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy szakértő diétáját követed, akár hat hét alatt rendbe jöhet. De csak rajtad múlik, főleg az erős akaratodon.
2020. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Máriatövis olajat ajánlom. Napi 1 mokkáskanállal reggel éhgyomorra. Szépen rendbe hozza a májad. Zsírszegény diéta, elegendő tiszta víz is jót tesz.
2020. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dietetikust ajánlok én is. Egyébként cukor visszavétele, zsíros étel visszavétele. Sok folyadék, legalon, e vitamin. Sok rost fogyasztása. Napi 5* éves. Fogyás , ha van felesleg.
2020. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!