Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj, hogy nem mentem vissza?

Baj, hogy nem mentem vissza?

Figyelt kérdés
Anyajegyet vettek le rólam, egyszer mentem vissza 3 hete. Kellett volna visszamenni kontrollra, de olyan beteg voltam, hogy mozdulni se tudtam konkrétan. Holnap megyek, mivel hétfőnként szokott lenni kontroll. Varratok még bent vannak. Nagyon gáz ez?
2020. márc. 1. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem gáz,de ennyi idő után nehezebb lesz kiszedni a varratokat.
2020. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A helyedben telefonáltam volna, hogy beteg vagyok, ezért nem megyek kontrollra.

Az nem baj, ha betegen nem mész, az viszont igen, ha nem értesíted az orvost. Ez alap-illemszabály.

2020. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez jogos. Bár nem írt semmit sehová az orvos, így lehet, nem fog emlékezni rá, sok a páciense. Elismerem, szólhattam volna, tény.
2020. márc. 1. 23:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap meg ez lesz az első.
2020. márc. 1. 23:17
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha konkrét időpont nem volt, akkor nem gond, ha igen, akkor illik jelezni és másikat kérni.

Nem lesz gond.

2020. márc. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha emlékezni nem is fog rád az orvos, a számítógépben akkor is benne van a műtét időpontja. De ha elmondod,hogy beteg voltál,akkor biztosan nem szólnak semmit.
2020. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!