Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor mégis mi ez? A...

Most akkor mégis mi ez? A doki se mond semmi extrát, már nem is mentem vissza

Figyelt kérdés

3 hete, hogy elkezdődött, szédülésel, fájó torokkal, kis lázzal

azt mondta, hogy influenza...pár napra rá elkezdtem hányni mint akinek muszáj, kórházba kerültem, 3 nap múlva hazajöhettem.

Akkor jobban voltam pár napig, de megint rossz lett a hasam, enni nem tudtam, megint azt mondta, hogy vírus, kiírt a melóból, lázam is lett ismét...egy héttel ezelőtt mondhatni rendben voltam, de enni már nem bírok 3 hete normálisan, 6 kg-ot leadtam eddig, ma megint belázasodtam. Mi a fene lehet ez? Holnap nem tudom menjek-e már megint dokihoz, vagy hazaküld azzal, hogy vírus?


2019. márc. 24. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos
2019. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Orvos, de már 2x haza voltam küldve...nem küld ő sehova.
2019. márc. 24. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
követeld hogy küldjön kivizsgálásra. Ne hagyd magad.
2019. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos a háziorvosok "félnek" beutalót adni. nem tudom miért. a környékemen több ember meghalt emiatt
2019. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kétféle vírusfertőzésen estem át idén, a másodiknál mihelyt jelentkezett láz, azonnal a főttkrumplis diétába kezdtem. Sajnos nem fogytam sokat, csak 2 kg-t, de szerintem már visszaszedtem.
2019. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Váltani kell dokit, az én háziorvosom mindig ad beutalót bárhova kérem. És ha úgy látja nem hazafele küld hanem beutaló, akár útiköltséget is ír ha kérem. Sőt volt olyan orvosom hogyha elmentem hozzá egyből a beutaló.


Másik dokihoz menj, sokkal jobban jársz.

2019. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt (nekem orrfolyás, fejfájás, fülfájás, torok fájás, szédülés, folytonos köhögés, hőemelkedés), 2 hete kezdődött, és elöször szintén influenzát mondott a doki, noha én már akkor kérdeztem, nem irna e antibiotikumot, nem írt. Következő hétfőn visszamentem, megint rákérdeztem az antibiotikumra, és fel is írt egy jó erőset. Érdekes módon másnap már nem fájt a torkom, rá következö nap már a közérzetem is javult, és most már ha nem is 100%, de egészen jól vagyok.

Szóval ha eddig nem kaptál, érdemes lenne kardoskodnod az antibogyo mellett. Ha nem hajlandó felírni, akkor menj másik dokihoz.

A hasad fájhat ha hosszú távon fogyasztasz gyógyszereket (Coldrex és társaira is értem). Tehát normaflor is indokolt szerintem.

Plusz igyál sok vizet vagy teát és 1000-3000 egység C-vitamint naponta, D-vitamin is mehet.

2019. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad. Adjon beutalót. Vérvetelre és szakorvoshoz is ha neki nincs ötlete mi a valós bajod. Ha elküld válts orvost vagy fenyegesed meg a betegjogi képviselővelm addigvisnszedj probiotikumot és kerüld a cukrot tartalmazó elelmiszereket. Mert az hasmenés után nagyon rossz. Smecta por és bolus adtrimgens segít a hasmenésen. Vény nélkül kapható. Az egyik vízben oldható por a másik tabletta. A beleket bevonja egy reteggel és csökkenti a gyulladast. Nincs mellékhatasuk. Próbáld meg valamelyiket hatha hat. Mand írd meg mi volt
2019. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
C vitamint felejtsd el az hülyeség, egészseges emesztőrendszert is kikezdi nemhogy a gyulladtat. D vitamin is hulla felesleges ilyen szempontból. Egyebként is már süt a nap. Ezek nem gyógyszerek! Annak kell akinek vitamin hianya van. Súlyos sötetség van a fejekben vitamin ügyben. Van amit meg lehet előzni velük, talán. De ha már beteg vagy akkor halottnak a kenet.
2019. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!