Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan, melyik hivataltól...

Honnan, melyik hivataltól tudhatom meg jelenleg hányan élnek Magyarországon és Budapesten azzal az idegrendszeri betegséggel, amiben én szenvedek?

Figyelt kérdés
Ez párszor eszembe jutott,de csak most jutott,hogy itt megkérdezem és remélem kapok rá őszinte válaszokat.

#betegség #ritka idegrendszeri betegség
2020. márc. 1. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kerdehetem hogy milyen idegrendszeri betegségben szenvedsz?
2020. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,megkérdezheted,a betegségem neve röviden PKAN,a hosszabb neve neurodegeneráció agyi vasfelhalmozódással és a kérdésedről eszembe jutott egy kedves ismerősöm akit miután új facebook profilt csináltam a réginek a hibái miatt bejelöltem újra ismerősnek és majd őt is megkérdezem erről,de egyébként szeretném ha hivatalos helyről is kaphatnék erről információt,ami gondolom érthető :-)
2020. márc. 2. 00:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ksh
2020. márc. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2020. márc. 2. 20:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy lassan egy órával ezelőtt elküldtem a kérdésemet a Központi Statisztikai Hivatalnak és remélem,hogy fogok majd választ kapni ;-) :-)
2020. márc. 2. 21:38
 6/7 A kérdező kommentje:
A KSH-tól másnapra választ kaptam,hogy nem hozzájuk kell ezzel fordulni,hanem a Neakhoz,ami a Nemzeti Egészségügyi Alapkezelőnek,írtam oda is és két nappal később megkaptam azt a választ,hogy nem nekik hanem egy másik szervezethez kellett volna írnom az üzenetet,de azt írták,hogy tovább küldték oda és így már csak a válaszra várok vagy legfeljebb egy idő után újra írok nekik ezzel kapcsolatban,mert nagyon fontosnak tartom.
2020. márc. 7. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett?
2021. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!