Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A speed rövid és hosszú távú...

A speed rövid és hosszú távú mellélhatásai mik pontosan?

Figyelt kérdés
Mindenkinél ugyanazok és ugyanolyam módú mellékhatások vannak! Az internet miért emeli vagy éppen tiporja el a gyógyszereket, drogokat, baktériumokat legtöbb helyen? És most jelenleg speed név alatt mit lehet érteni . Az Amfetamint vagy már inkább a flakkát ?

2020. márc. 2. 02:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Amfetamin-Klorid rövidtávú, ha elkezdesz róla lejönni. Depresdzió, fáradság, drog éhség, rossz közérzet (mintha inflienzás lennél) és utána 1 hétig több alvást fogsz igényelni. Tudtommal tolni gyakrabban érdemes mint az E-t. Mert nem teszi gazzá a boldogsághormont és nem butít annyira. De ez a sima Amfetamin. A speed mostanában tényleg ütve van, talán egy kis flakkával is (Alfa-PHP) a többi inkább már 2-FMA, koffein, stb. Ami tényleg hasonló csak talán eufórikusabb. Viszont van egy másodlagos hatása amitől bezombulsz és agresszívabb lehetsz! Gondolom pusztítobb is mint az Amfetamin és a 2-FA,FMA meg kb olyanok mint az amfetamin. Mert itthon nem nagyon találsz olyan spurt full max olyan 30%-nál tisztább lenne, ez is ritka! Mert itthon inkább 2-16% közötti Amfetamin tisztaság a jellemző általában!
2020. márc. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szóval igen inkább designer drog már az sp is. Azokról pedig nem sokat tudni, esetleg még a 2-FA-ról. De szerintem ehelyett már sokkal xarabb cuccokat használnak általában. Ha Speed "helyetesítésről" van szó!
2020. márc. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Úgy tudtam mostanában inkább Amfetamin-Szulfát van mint Klorid, bár van még elvileg az is. És úgy tudom mellékhatásaik ugyanazok. A klorid picivel nagyobb eufóriát ad, a szulfát pedig jobban pőrget. Meg van a sima Amfetamin ami még jobb és használják gyógyszerként is. De ez nagyon ritka és ugye van a methamfetamin ami megint más és kicsi adagban ez az erősebb de ez is ritka itt nálunk! Úgy tudom annó az mdpv, 2-fma,3-FEA,4-FMA voltak helyette. A sp helyett pedig a 2-FA meg most az alfa-PVP, PHP, és a többi szenny. És nem csak az sp-t ütik az újakkal, hanem a kristályt is ezért is nem próbálom ki. Mert az gondolom már nem Pentedron, mdpv, hexedron, mefi, 4-cmc az ekit is ütik gondolom, de az legalább nem mindig designer. Hanem mdma, mda is van ott néha.


A kérdést azért is tettem fel, mert 1x kipróbáltam. Nem is pőrgetett annyira, csak kicsit pőrgetett fel! Paranóiás, ideges voltam (Ami sp-nél normális, de szerintem ennyire nem) eufóriát még azt a kicsit sem adta be amit vártam tőle. Aludni is tudtam még aznap, viszont alvási paralizisem volt. És még azóta is több alvást igényelek, illetve utána egy ideig nehezebben tettem össze egy értelmes szót. Bár azóta már ment eki, coke! Ezek jelentkeznek mindenkinél 1 vagy pár használat után is már? És úgy tudom az amfetamin tisztasága is változó. És az a 2-16% a valós 30% az nem, hogy ritka. Hanem véletlenszerű. Mert halottam olyan, hogy egy Amfetamin függő, kifogott egy 60% tisztaságút. Felszívta és rosszúl lett, mert véletlen olyan fogott ki. Az eddig max 15-20% helyett ugyanazon az áron kb!

2020. márc. 2. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mint írtam a mellékhatásokat nem tudom leírni. De szerintem az amfetamin nem butít annyira és ha gyengébb is akkor is jobb. Az normális ha utána egy pár napig több alvásra van szükség. Olyan sp-t sosem fogadj el aminek nincs az az áporodott kémia szaga, olyasmi szagra gondolj mint amilyen az ekinek az íze, szagold meg mindenképp akkor meg pláne ha azt mondják nem erős. Mert abba lehet nincs is amfetamin 4-5k alatt sem vegyél, pláne idegentől ne! És a speed az amfetamin-szulfát. A sima Amfetamin azt csak gyógyszerként használják általában mert annyira erős. Abból alakúlt ki a meth, speed, stb. Amfetamin-klorid is speed de az már ritkább, régen inkább az volt a sűrű. A meth az már egy erősebb fajtája. És pl 1g speed add már egy rendes eufórikus élményt. Methből 5x kevesebb elég lehet erre! A meth az az amfetamin legerősebb formája amit drogként használnak! Az sp amúgy jobb mint a koksz és jobban megéri ha jó fajta és elég erős!
2020. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Azt nem hinném, hogy jobb a koksz. Annál csak a 4-mmc volt jobb ha az olcsóbb drogokat nézzük. Meg nekem az lsd is csak más szemszögből. Viszont nem tudom az sp-t megérné e kipróbálni! Mert nem tudom mi van benne, milyen függőséget okoz, milyen lesz a lejövő, és mik a mellékhatásai, mi bajom. lehet? Mert nem akarok olyan lenni mint egy zombi! Főleg azért nem mert csak 18 éves vagyok. Az eki is olyan, hogy mindig akarom csinálni olyan 1,5 havonta, de az biztonságosabb! És eddig én nem butúltam tőle, inkább talán még tanultam is! Pedig még nem sokszor csináltam és nem voltam még soha igazán be ekizve. Mert 1 db 154 mg-s laszti meg egy utána 1 hónappal fél 252 mg-s laszti volt eddig a legkeményebb. Pedig az is érdekel milyen érzést add be az ha megeszel egy buliba 280+ mg-t! Már a 154 mg is nagyon jó volt, bár azt a lasztit egészbe bevettem kb!
2020. márc. 2. 17:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Bár van haverom aki szerint a Sp-t, metet, pentát, mefedront, hexedront csak intravénásan éri meg kipróbálni vagy csinálni!
2020. márc. 2. 19:39
 7/10 A kérdező kommentje:
És az eki az nekem olyan, hogy 2x gyorsabbnak látom a világot. A speed meg a nevéből adódóan tényleg olyan, hogy legalább 5x gyorsabbnak látom a világot ha normális a cucc?!
2020. márc. 4. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Válaszóljon. már valaki, hogy akkor most tudjam, hogy megéri e kipróbálni még vagy sem?
2020. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lacko17 ***** válasza:
persze szívjad csak annak sok értelme van
2022. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gec.i ilyen fas zságot,gyorsabban látom a világot?! mivan ember miről beszélsz,neked nem sok kozod van semmihez,150mg mdmak meg fél bogyók nem tudom hova valósi vagy de 50kilós lányok a diszkóban kajálgatnak ennyiket
2023. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!