Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek?

AidenPearce kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Pénteken elszívtunk egy füves cigit (első alkalom) a haverommal és szerintem túladagoltam mert hánytam tőle utána. Ma hétfő van és még mindig szédülök émelygek. Az orrom betonszáraz. Ilyenkor mi a teendő mert kicsit be vagyok fosva

2020. márc. 2. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A marihuánát kb lehetetlenség túladagolni.

Maximum dohánymérgezésed lehetett, főleg attól lehet hányni.


A többinek semmi köze a THChez. Irritáció esetleg allergia, vagy sima nátha.

2020. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utána elszívtam egy cigit(láncdohányos vagyok) és onnantól voltam rosszul
2020. márc. 2. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Fűtől sem nehéz hányni, ha kezdő vagy, és többet szívsz a kelleténél. Viszont tök mindegy mennyire lettél szarul, másnapra kutyabajod a fűtől. Valami mástól lehetsz rosszul, irány az orvos.
2020. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet nikotintúladagolás.


Mélyre tüdőzött joint után még rápatkoltál egy cigit... én volt hogy szétfostam hánytam magamat egy ilyen után, másnap is szarul voltam.


Egy rendesen megtekert jóféle jointtól ilyen korábban elképzelhetetlen volt.


...

Esetleg az is lehet szintetikus szart szívtatok. Attól nagyon könnyű kikészülni.

2020. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!