Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már nem tudok mi tévő legyek....

Már nem tudok mi tévő legyek. Tényleg csak bekézelem?

Figyelt kérdés

December elején kezdődött minden. Egy nap arra ébredtem hogy nagyon fáj a hasam és fent volt szinte a torkomig a gyomorsav. Jöttek közben a hányás, hasmenést,rossz közérzet. Elküldtek egy teljes labor vizsgálatra ahol nem találtak semmit. Elmentem belgyógyászhoz ahol már a gyomortükrözés is megvolt és ott se találtak semmit. Elmentem hasi ultrahangra és ott se találtak semmit. A gyomorsav túltengés még van de nem annyira. Viszont az orvosom szerint sok tünetet be képzelek mert mondta ha baj lenne nem lennének ilyen jók a labor eredmények. Szóval december óta rosszul alszok. Ha egyedül vagyok elkezd kattogni az agyam hogy biztos van valami bajom. :( már nem bírom.

Szerintetek forduljak pszichológushoz mielőtt rosszabbodna?

Válaszokat köszönöm előre!


2018. jan. 28. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Írásodból látva lány vagy, ő nekik kattog megállás nélkül az agyuk minden kis dolgon.

Hasmenés nem vmi elrontott kaja miatt volt?

Vagy vmit nem tolerál az emésztő rendszered?

Nincs barátnőd akivel el lelkizhetnél? Mielőtt elmennél a psziho dokihoz.

Ja és lefekvés előtt legalább 2 órával ne egyél, lehet olyan vagy mint én, ha eszek is mert nem könnyű megállni, szoktam bevenni egy két szem cerukált vagy donperodont, ezek szoktak segíteni sokat.

2018. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. Igen nagyon túl tudok aggódni mindent. Nem tudom végig aludni az éjszakákat, sokat sírok hogy biztos van valami bajom.
2018. jan. 28. 07:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aggódás tesz "tönkre" tesóm már pár hónapja psziho dokihoz jár, na persze hogy lány és "kattogós.."

De van kettő lánya egy 9 és egy 2 éves, bőven el van velük, le tudja kötni, rendelget a netről, ebben örömét leli, sztem ne aggód túl magadat! Amíg egészséges vagy azt érzed is, kizárva az "agyi kattogásaidat", mert azt te kreálod.

A tél, kevés napfény amúgy is ilyenné teszi az embert, te is tudod.

2018. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta vagyok ilyen amióta elolvastam neten a tüneteimet és mindenhol azt dobta ki hogy gyomor rakom van :( Szóval en most úgy érzem hogy az vagyok :( Csak a sok labor vizsgálta meg a gyomortükrözés nem ezt mutatja. Sajnos ez engem nagy traumaként ért. Azóta minden nap :(
2018. jan. 28. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok stressztől van a gyomorsav túltengés, ne képzelj be betegségeket. Mivel voltál már kivizsgáláson, és a gyomortükrözés kimutatta volna ha súlyos bajod van, ezért bízz az orvosodban és hagyd abba a netes diagnózist, ott minden apró tünetre kijön a rák is. Diétázz, és legyél sokat a friss levegőn, sportolj, sétálj, legyen hobbid, baráti társaságod.
2018. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!