Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szétszórt vagyok,...

Nagyon szétszórt vagyok, hulla fáradt is egyben, iskolában ezért még a tanárok is kiabálnak velem, ami meg ront a dolgon. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgom van, hulla fáradt vagyok, nem alszom már napok óta, nem tudok elaludni, félek a tanároktól, hogy kiabálni fognak, másnap kiabálnak is, hogy miért nem írom azt amit mondanak, miért nem tudom a jó választ, ez nagyon kiborít, sokka lrosszabb lesz. Ráadásul a barátnőm is szakított velem, nagyon megvisel, ő volt ez egyeüli ember-barát-társ, akit szerettem igazán.(nem miatta vagyok szétszórt, csak rátett egy lapáttal) (szüleim nem a társaim, nem lehet velük minden megosztani) és hiába mondom a tanároknak, hogy nem vagyok jól, nem tudtam pótolni, emrt elaludtam délután, nem fogadják el, csak mondják a magukét. A végén az lesz, hogy összeesek és végre meghalok. Az lesz a megváltás.
2019. dec. 8. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ha van kedved írj. 21/f
2019. dec. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha lekötnek az élet nehéz dolgai, nem tudsz figyelni a gyakorlatias dolgokra.

Nekem pl huszonéves munkagyakorlat és szakmai tapasztalat mellett is apukám betegsége kivesz mindent.

És szinte az 1+1 is kérdésessé válik.

A lelki dolgok leterhelik az embert, nem tud figyelni, gondolkodni.

Szerencsére mindig valahogy alakulnak a dolgok.

Majd lesz, hogy jobban tudsz koncentrálni, helyt állni, várd meg a téli szünetet, és töltődj. Ha túl vagy mindenen, januárban penge leszel.


minden amúgy is úgy van, ahogy lennie kell.


most nem a gyakorlatias gondolkodásnak, hanem a regenerálódásnak, pihenésnek van helye az életedben. Ezt kéri az agyad, tested. ha minden oké lesz, tudsz a kevésbé fontos dolgokra is figyelni, mint pl. iskola :)


semmi nem olyan fontos, mint a lélek meg az egészség. sulit lehet halasztani, lehet évet ismételni. de egészségesnek és boldognak lenni csakis a legfontosabb, minden más megoldható, van 120 éved rá :)

2019. dec. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne megvizsgálni a táplálkozásodat, az életviteledet. Ez az alap. Továbbá gondolom spirulina, mint élelmiszer kiegészítő is dobna az állapotodon.

Amit ingyen megtehetsz magadért, csak akarat kell hozzá:

http://www.youtube.com/results?search_query=pszichofitness

2019. dec. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát mozogni nincs időm, enni is muszáj szendvicset ennem, meg gyorskaját, másra nincs időm. Van, amikor 3-4 napig nem ittam semmit, mert nem volt időm. túlhúzódik az óra, utána még beszélget velem a tanár, var 2 percem átrohanni az épület egyik végéből a másikba, és már be is csengettek. 10 perc semmire nem elég. inkább 8 óra helyett kéne 4 óra, dupla annyi szünettel.
2019. dec. 9. 16:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy azért ilyen az állapotod, mert naponta sem enni, sem inni nincs időd??? Más sem eszik, más sem iszik az osztályodban?

Ezekre legyen időd, inkább álljon meg forogni a Föld!

Egyébként: az említetteken kívül a fáradtságnak más - akár komoly, betegséget előre jelző - okai is lehetnek. Ne halogasd és menj orvoshoz!

2019. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
dehát, ha megállok enni, akkor az idő miatt, kapok 2 egyest. nem engedhetem meg magamnak. a többiek se nagyon, nem tudom, hogy mitől tudják ilyen jól ekzelni az iskolát. Volt olyan, hogy már össze akartam esni, semmit nem aludtam, végig tanultam, másnap meg egyszerűen elmosódott a kép, már alig hallottam a kiabáló tanár hangját, és valahogy megszűntem létezni. Aztán valahogy visszatértem a valóságba. Ott éreztem először olyat, hogy talán jobb a másvilág.
2019. dec. 9. 19:30
 7/11 anonim ***** válasza:

2#


Tudom, hogy "feelgood" válasznak szántad, de az utolsó mondat elég komolytalanná teszi a szöveget (hippis).


Persze sodródni kell az árral (alá Taoizmus), de az iskola így is az egyik legmegbízhatóbb dolog életminőség javítását tekintően.


A boldogságot rövid-középtávon nagyon sokszor megéri beáldozni


3#


Lehet,hogy a spirulina neurotoxikus. Persze nem bizonyított, ne kiabáljuk el.

2019. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mindenképpen beszélj a szüleiddel, közeli rokonoddal, osztályfőnököddel, iskolaigazgatóval... és mondd el neki mindazt, amit ide leírtál!!!

Ha való igazat írtál (nincs is jogom kételkedni benne), akkor ez nem gyerekjáték! Orvosra van szükséged és segítségre!

2019. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
anyát em érdekli, azt mondja ,hogy nem olyan vészes, csak viccelnek. apa szintúgy. osztályfőnöknek egy szót se, mert ő meg az osztállyal beszélni fog, ráadásul előttem ,hogy miért szekáljátok? miért vagytok vele ilyenek. Annál megalázóbb nincs is. igazgatóhoz meg nem mehetek, kiröhög. (ött) mert már voltam. Iskolapsichológus meg elküldött, és azt mondta, hogy ne gépezzek annyit. Hát kössz. 1 órát beáldoztam arra, hogy elmenjek hozzá.
2019. dec. 10. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha van kedved beszélgetni:) 19/f
2019. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!