Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt jön meg az...

Mennyi idő alatt jön meg az eredménye a vérvételnek illetve ha másik kórházban lesz a műtét elkuldik e oda az eredményt?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok és június 10 en lesz egy kis beavatkozás amihez kell vizelet, vérvétel, mellkas röntgen, ekg. Én 8 an jövök haza ezt mondtam a dokinak és azt is hogy csak másnap tudok elmenni megcsináltatni és azutáni nap lesz a műtét. Aztmondta hogy ne kelljen Pestre felutaznom megcsináltathatom a saját városi kórházban is ezeket. Az ambuláns lapra oda van írva hogy az eredményeket vigye magával a műtétre. Mivel volt már ilyen műtét de újat kell csinálni (urulogia) az előzőnél abban a kórházban csináltam ahol lesz a műtét akkor is az ekg eredményét adták ki. Most hogy nem abban a kórházban lesz a vizsgálat másnapig hogy lesz eredmény, vagy elkuldik a Pesti kórházba mert ott biztos nem adják oda nekem.
2020. márc. 2. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Másnapra már meg vannak.Érte kell menni.
2020. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugye az eredményekert másnap tudok menni de másnap már reggel a kórházban kell lenni Pesten
2020. márc. 2. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A megoldás a magán labor, pár óra alatt van eredmény, amit mailben kapsz meg.
2020. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezúttal milyen műtéted lesz?
2020. márc. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!