Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az orvosom azt mondta nyáron...

Az orvosom azt mondta nyáron nem ajánlja a bölcsességfog műtétet, de nekem fáj, mert fekszik a másik fog fele és nyomja?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Szenvedjek őszig? Vagy milyen kockázata van a nyári műtétnek?

2019. jún. 28. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondtak ilyet, és tavaly júliusban kiműtötték az egyiket. Semmi rossz nem történt, 5-6 nap alatt rendbe is jöttem, lement a duzzanat és elmúlt a fájdalom.
2019. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább műttesd meg, minthogy fájjon!

Nekem négyből kettőt a legnagyobb nyárban húztak ki, egyet ősszel, és nem éreztem különbséget. Jegelgesd sokat.

2019. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémet is nyáron vésték, fogalmam sincs, miért mondhatta ezt az orvosod. Gondolom, a szokásos sztereotíp baromság állhat mögötte, hogy elrontja a nyaralásodat egy műtét, de a hónapokig tartó fogfájás sokkal rosszabb, ráadásul esélyes, hogy előbb-utóbb be is gyullad vagy szuvasodni kezd a fekvő fogad. A műtét után kívül-belül jegelni kell az arcot, ami ebben a pokolmelegben extra jól tud esni.
2019. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezt a baromságot! Miért nem ajanlja?! Egyik bölcsességfogamat júliusban, másikat augusztusban húzták ki. Semmi bajom nem volt, max pár órát fájt a húzás után és ennyi. De ha neked fájni fog, az is max 1 hét és utána elmúlik. De hidd el, inkább essél túl rajta és soha többet nem fog fájni!

Nincs is rosszabb, mint megőrülni a fogfajastól..

2019. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért nem ajánlja nyáron a műtétet, mert melegben az erek jobban ki vannak tágulva, és több vérzéssel fog járni.
2019. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!