Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igazolás "hamisítás"?

Igazolás "hamisítás"?

Figyelt kérdés

Egész nap kórházban voltam és nagyon fáradt vagyok... Jelenleg itt ülünk a dugóban 150km re az otthonunktól de csak egy napra kaptam igazolást az orvostól és holnap 4 dolgozatra kellene tanulnom köztük 1 Témazáró + egy felelet.


Fáradt vagyok és 2 óra alatt 30 oldalt nem fogok tudni megtanulni.


A kérdésem hogy ráírhatok az az igazolást a hogy nem csak 3. Án hanem 4.én is ott voltam?


Tudom nem szép de nem akarok egy nap több egyest szerezni csak mert nem tudok tanulni kórház miatt...


Nem részletezném

Csak annyit mondok, szívátültetés


2020. márc. 3. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Meny inkább inkább a háziorvoshoz,megoldja .
2020. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazan ne mondd, hogy nem tudtad hogy kórházba mesz (főleg 150 km-re??), és hogy holnapra mennyit kell készülni. De csak tessek, írd át. Vagy írass anyáddal egy szülői igazolást holnapra.
2020. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, ha szívátültetésed lett volna, akkor nem a kocsiban ücsörögnél. Ha meg lesz, akkor egy ambuláns egynapos vizsgálaton voltál, amitől lazán fel lehetett volna készülni a témazáróra.
2020. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem részletezném, csak annyi mondok, kamu.

Szívátültetés után egy nappal te még nem mész suliba, és két nap alatt sem gyógyulsz meg.

És megnézném azt a kórházat, ahol szívátültetéssel csak egy napot vagy bent.

Egyébként a zárójelentés végére oda van írva, hogy táppénz igénye esetén 24 órán belül keresse fel háziorvosát.

Ezt akár telefonon is megteheted.

2020. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Argloss ***** válasza:

A történethez nem szólok hozzá, de ha hamisítasz, igen így zárójelezés nélkül, annak rendőrségi ügy lehet a vége.


[link]

2020. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívátültetéssel egy napot voltál csak kórházban? Az igen, hol van ez az intézmény, ahol ilyen csodákra képesek?


Egyébként egyrészt nem hülyék, észre fogják venni, ha belefirkálsz az igazolásba, másrészt a hamisítást a törvény bünteti.

Egyszerűbb, ha szépen odamész reggel a tanárhoz és megmondod, hogy ez és ez a helyzet, nem tudtál készülni, szeretnéd máskor bepótolni.

Ha szívátültetésed volt, akkor nyilván meg fogják érteni, hogy nem tudtál készülni.


Ha meg egyáltalán nem akarsz iskolába menni, akkor szólj anyukádnak, egy napot ő is igazolhat, vagy pedig elmentek a háziorvosodhoz, és vele íratod ki magad.

2020. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem utolsó délután kellett volna tanulni, hanem eddig.
2020. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!