Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a duolingoról?

Mi a véleményetek a duolingoról?

Figyelt kérdés
Elkeztem használni rendszeresebben, kb naponta megcsináltam min. 10 ilyen kissebb részt egy szinten belül. 2 napra rá egyre rosszabbul voltam, (szédültem és nagyon vert a szívem) Van egy olyan lehetőség az applikáción belül, hogy ,, hangatások kikapcsolása" megtettem és kezdem már jobban érezni magam. Azért is gyanakodtam még az elején, hogy ezzel az applikációval lesz gond, mivel különösen amikor csináltam egy leckét akkor nagyon durván vert a szívem és utána még fáradtabbnak éreztem magam. Az a kérdésem, hogy veletek volt már hasonló, és hogy kezeltétek ezt, vagy hogy jöttetek rendbe? (mert úgy érzem még mindig magam, mintha másnapos lennék)

2020. márc. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Semmi ilyesmit nem tapasztaltam az oldalt használva.
2020. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld ki az English Words learn programot 5000+ angol szót tanulhatsz, magyar angol, de más nyelven angolra is megy, nagyon jó kis app, a Doulingo
2020. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Talán nem kellene annyit kabítózni
2020. márc. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak valami véletlen egybeesés lehet, vagy ennyire stresszeled magad, miközben teszteket töltesz ki.

Volt olyan nap, hogy 1000 körüli pontot gyűjtöttem, de még akkor sem volt semmi mellékhatás, pedig az nem kevés foglalkozással jár.

Mondjuk az angol kiejtés az időnként elég gyengére sikerült egyik másik szónál, de ezen inkább csak jókat szoktam röhögni.

Nem rossz app a Duolingo!

Sőt....jó!

2020. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!