Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a duolingoró...

Mi a véleményetek a duolingoról? Valaki már végigcsinálta a szinteket?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 21:31
 1/8 anonim válasza:
Én még nem csináltam végig, de már sokáig eljutottam. Nekem nagyon tetszik, jó a nyelvtan gyakorlására is, meg szókincsfejlesztésre is. De szerintem ha nagy céljaid vannak az adott nyelvvel, akkor kizárólag a duolingo nem elég. Egyébként én utána néztem és nagyon dícsérik.
2015. jan. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek nem rossz, sok mindent meg lehet belőle tanulni, de még ha végig is csinálod önmagában nem elég egy nyelv megtanulására.
2015. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha teljesen kezdő vagyok, az alapszintet elérhetem?
2015. jan. 31. 15:21
 4/8 anonim válasza:
igen :)
2015. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%

Nekem nem jött be akárhányszor nekiveselkedtem.

Egyszerűen fárasztó,hogy az alapvető mondatok után hirtelen beteszi az igeidős részt.

Ezzel nem lehet megtanulni angolul.

2015. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó tapasztalataim vannak róla, évek óta örömmel használom. Természetesen végig csináltam már a magyar-angol kurzust is, és azóta is arany színben tartom.

Persze hogy ettől nem lesz anyanyelvi tudásod. De ha végeztél vele akkor kereshetsz mást. És már nem kell a magyar segéd nyelvnek akkor már.


Azért ha valaki végig csinálja és mindent jól begyakorol akkor nem sok választja el a B2 középfokú vizsgától.



Ami viszont nagyon fontos: a mikrofonos feladatokat se kapcsold ki!

2015. febr. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Ezzel nem lehet megtanulni angolul."


Csak a magad nevében beszélj kérlek! Lehet hogy neked más módszer jobban tetszik. Akkor használd azt. Kíváncsi vagyok mi az amivel neked sikerült?

2015. febr. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a svédet kezdtem el pár napja, most vagyok a 6. szinten. Eddig teljesen megvagyok vele elégedve, hihetetlen, hogy úgy veszem elő, mintha játszanék, mert játszva tanít és nem veszem észre, hogy én most tanulok. Viszont elég nehéz, nem elég aranyban tartani..annyit esetleg "hibának" kiemelnék, hogy lehet benne csalni, és van, hogy olyan simán tovább enged, mikor még mindig nem tudom az adott szavakat, de mégis meg kell, hogy nézzem, mert nem tudom megjegyezni..szoval attól, hogy arany, nem jelenti, hogy tudod, folyamatosan gyakorolni kell. Legalábbis illene. ;)
2015. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!