Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Duolingóró...

Mi a véleményetek a Duolingóról? Szerintetek hasznos alkalmazás? Sokat segít az angoltanulásban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Beszélek angolul. Megnéztem azt is és más nyelvekèt is. Sokat nem ért. Inkább olvasok, fordítok, filmezek magam.
2015. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kész átverés.
2015. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig nagyon is jó.

Elkezdtem rajta franciát tanulni, aztán később beiratkoztam egy tanfolyamra, hogy a kommunikációm is fejlődjön, meg a nyelvtan rendszereződjön. 0 tanulással én voltam a legjobb, a kiejtésem is agyon lett dicsérve.

Aztán nemrég beiratkoztam egy spanyolra, és nagyon rossz volt :D Pedig elvileg könnyebb, de teljesen elszoktam attól, hogy szavakat tanuljak a füzetből meg ilyenek :D Szenvedés volt, nem öröm. Abba is hagytam, inkább előbb egy félévet Duolingózok, és majd utána.

Szóval szerintem nagyon jó, én mindig ajánlom. Tény, hogy lassabb, cserébe kifejezetten élvezed.

2015. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem hülyeség. Nyelvtant nem magyaráz, értelmetlen mondatokat sulykol be a fejbe és ez a nyelvtanulási módszer már több évtizedes. Szerintem nincs sok értelme.
2015. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne nyelvtant magyarázni? Sok mindenre rá lehet jönni anélkül is.
2016. febr. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!