Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy picit...

Ez normális, hogy picit bevizeltem?

Figyelt kérdés

Mindig sokat iszom, sokat kel wc-re menni, este mindig megiszok 4 pohár vizet nagyon kívánom és soha nem vizeltem be, mert, ha kell északa vizelni, mindig felébredek, ha sokat iszom, két óránként felébredek. Ennyi. Most is sokat ittam, és azt álmodtam, hogy mentem a városban, nagyon kellett pisilni és végre egy bokornál pisiltem, ekkor felébredtem és ténylegesen kellett vizelni, de már kb 1 dl. becsorgott, nem az összes és kimentem a wc-re majd pisiltem. Nem szoktam így járni, nem is az összes jött ki, csak valamennyi. Kevés, de a ruhám olyan lett.


Az a kérdésem, hogy ez nem azért lehetett, mert sok vizet ittam, hanem az álom miatt, hogy azt álmodtam, hogy nagyon kellett és egy bokornál vizeltem, az álomból kifolyólag? Vagy bevizeltem picit és ezért álmondtam? De szerintem fordítva, ezt álmodtam és amikor vizeltem a bokorba, akkor ébredtem fel és kicsit becsorgott.


Szerintetek ez az álomból kifolyólag történt, hogy bevizeltem kicsit vagy egészségi dolog miatt?


Ha álom miatt, akkor nem kell tartani gondolom ilyentől máskor, ha csak nem álmodok ilyet megint, de hátha nem, viszont ha egészségi okok miatt akkor előfordulhat megint, de azt azért zárnám ki, mert eddig csak egyszer emlékszem, hogy ugyanilyen történt velem, kb 5 éve, akkor is hasonlót álmodtam, hogy pisilni kell nagyon de azon kívűl sosem volt ilyen, bármennyit ittam, nappal.sokszor kellett pisilnem, mindig éjjel pedig mindig felébresztett az, hogy vizelni kell.


Egyébként nem idős vagyok. 37 éves férfi.



2020. márc. 4. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Bepisiléstől függetlenül, nézetni kellene egy vércukor

szintet. Éjszakára rengeteg a 4 pohár víz.

Egyébként valószínűleg az álom miatt történt a baleset.

Jobbulást :)

2020. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!