Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg bejött a koronavírus...

Tényleg bejött a koronavírus Budapestre?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen. 2 iráni diák. És akkor mi van? Tudtuk, hogy úgyis lesz Magyarországon is előbb-utóbb.
2020. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Bejött a kertek alatt ,ahogy a migránsok.
2020. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, és mind meghalunk. Tudod te egyáltalán hány külföldi él magyarországon? Haha, várható volt. Már eddig is itt volt csak lappangott. Lehet most is sokan enyhe tünetekkel terjesztik. Mert a rémisztegéssel ellentétben sokaknál csak enyhe tünetekkél jár, majd fel gyógyulnak egy kis ACC-től. Aztán közben meg elterjesztették szépen. Valszeg az irániak is már jó pár tucat embernek odaadták. És akkor mi van? A H1N1-be se halt bele a fél ország, vagy a madárinfluenzába.
2020. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Csak a sört ne vásárolják fel!!! :D
2020. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Az 1-es vagyok. Azon töprengek, vajon miért kellett lepontozni azért, hogy elmondtam az igazságot. 3%-os a halálozási arány. Nagyobb a pánik, mint a baj, és ezt a média meg a sajtó generálja.
2020. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

#3 a H1N1 ellen már létezik védőoltás, és antivirális szer is hogy ne halj meg ha mégis megkapod.

A mostani korona ellen még egyik sincs. Ezért van ez a készültség. Az idős embereknek és a krónikus betegeknek ezért mostantól még óvatosabbnak kell lenniük. Persze a fiatalabbaknak is, de mi valószínű túléljük, csak továbbadjuk másnak. Tehát nincs ellenszer egyenlőre, ezen dolgoznak a szakemberek. Ezért kell óvatosnak lenni.

2020. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nem pánikolok én se, de gyakrabban mosok kezet és vettem kézfertotlenitot. Alapból nem cigizek és egészségesen eszek, tehát valószínű én túlélném. Ennyit tudok csak tenni. Dolgozni be kell járnom hogy legyen pénz, a pánik nem segít.
2020. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem pànikot akarok kelteni, csak auz interneten 3 féle variáció van.
2020. márc. 4. 20:04
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, értem. Nem mindegy honnan tájékozódunk. A Nemzeti Népegészségügyi Központ honlapján biztos nem hazudnak.
2020. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vagy még itt.

[link]

2020. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!