Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Curidol 37,5mg/325 mg gyógysze...

Curidol 37,5mg/325 mg gyógyszertōl rosszullét?

Figyelt kérdés

A hàziorvosom írta fel ezt a tablettàt derékfàjàsra, napi kettōt két hétig, ez volt az elsō napom, hogy bevettem, reggel egyet, es most este a masikat. Egész nap àlmos, nyomott voltam, de most hogy egy óràja kB bevettem a màsodikat eléggé rosszul érzem magam. Fàradt vagyok, àlmos, hànyingerem van és mintha lassabban verne a szívem. Tapasztalt màr valaki hasonlót? Gondolom, hogy ez nem normàlis, menjek vele valahova? Vagy elég lesz ha nem veszem be többet?

20/L


2020. márc. 4. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Többet ne vegyél be, de nem elég ha abba hagyod, holnap hívd fel a háziorvost, és mondd el neki is.

Keresni fog egy másik gyógyszert.

2020. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem lesz tōle semmi bajom? Eléggé megijedtem. :/
2020. márc. 4. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Két szemtől még nem lesz bajod.

De többet ne vegyél be, és hívd fel holnap a háziorvost. Vagy menj el hozzá.

2020. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam hányinger nincs,de szinte megegyeznek a tüneteim veled.Nálam ezenfelül eufórikus érzéseim vannak tőle.Ritkán szedem,amikor már nem bírom a fájdalmat elviselni.Egy szemtelen "gyógyszer",kicsit olvass utána.Bennem már sajnos egy patika gyógyszer van 2018 óta,de ilyennel nem találkoztam.Szerintem néhány kábítószeres örülne a hatásának☠️.Gyógytornát/fizikoterápiát nem javasolta a háziorvosod?
2020. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: ugyanez nekem is, sosem drogoztam de volt egy olyan erzesem, hogy hasonló hatàsai lehetnek annak is. Elkepeszto volt😂

Nekem azóta kiderult hogy petefészekgyulladàs miatt volt a derekfajasom, szóval màr kaptam rà rendes gyogyszert.🤦

2020. márc. 20. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor mielőbbi gyógyulást kívánok!
2020. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 💕
2020. márc. 22. 01:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Én épp most szedem, és rosszul nem vagyok tőle, de utoljára tinikoromban voltak ilyen tripjeim... 🥲
2021. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én derékfájásra próbálgatom beállitani a gyógyszert.A Flector por gyorsan hat,de nagyon erős szédülést okoz.A Curidol kevesebb mellékhatás,de nagyon sok vizzel kell szedni,akkor nincs mellékhatás.Sok Viz nélkül olyan,mint ha alkoholt innál...Nekem legjobban két gyógynövény vált be,az ANESTA ÉS A DOLIXIR spray.Naponta 5x 6x fújni kell de hatásos és semmi mellékhatás...
2023. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacko17 ***** válasza:

4es válaszolónak.

Nem csak, hogybörülnének neki a drogosok hanem aktivan szedik is.

Hatóanyaga a tramadol-hidroklorid.

Az eredeti gyógyszert így is hívják, hogy tramadol de fut még tramadolor, contramal és ralgen néven is gyártótól függően, de mind ugyanazt tudja.

Én imádom. Pörget, nem érzeknfájdalmat, nem vagyok éhes, ugy érzem bármira képes vagyok. Jó cucc csak ésszel kell mert addiktív.

tegnapelőtt 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!