Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a mewing tényleg...

Szerintetek a mewing tényleg egy működő dolog?

Figyelt kérdés
Rengeteg videó van erről youtubeon annyi a lényege h orron kell lélegezni és a nyelvet enyhén a szájpadláshoz kell szorítani és össze zárni a fogakat és ez akkár pár év alatt kicsit át alakítsa az arc felépítést az állkapcsunk határozottabb lesz a maxilla csont előrébb jön tehát javul az orr légzés tehát egy kicsit vonzóbb lesz az arc. Ti erről mit gondoltok valóban egy működő dolog lehet?

2020. márc. 6. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kis gyerekkorban igen.
2020. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálom egy ideje, enyhe változásokat észrevettem magamon, de valóban gyerekeknél feltűnőbb. Nekem beesettebb volt a felső arccsontom és kicsit prominensebb lett. Valamint a fogaim így nem állnak vissza éjszakai fogszabályzó nélkül sem, mert helyesen támasztom alá őket (: De léteznek elképesztő eredmények hosszú évek elteltével, van aki nagyon kitartóan tudja csinálni és néha "tolja" is a szájpadlását. Ez benne szerintem a legnehezebb amúgy, hogy folyamatosan figyeljen rá valaki.
2020. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen pl van egy youtuber astro sky aki kb 6 évig csinálta (16-22 éves koráig) és az eredmény az elképesztő, de gondolom ő elég komolyan is vette. Úgy gondoltam h talán nem késő hogy ha 17 évesen akár még én is elkezdhetem :D
2020. márc. 17. 07:48
 4/5 anonim válasza:
Hello Mi a véleményed róla? Változott az arcod az évek alatt? Jó vagy rossz írányba? Még mindig csinálod a mewingot?
2022. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát kicsit mint ha lett volna valtozas, vissza neztem a fotokot es pl kisebb lett a tokam, meg jobban latszodik az alkapcsom, nem vagyok benne biztos h ez miatt de benne van
2022. aug. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!