Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni a randszer...

Hogyan lehet elérni a randszeres székeletet?

Figyelt kérdés
Most jelenleg az a bajom, hogy az iskolában 9-10 óra körül jön rám az inger, viszont ott nem fogok mosdóba memni. Csak 3 óra körül érek haza és akkor végzem el a nagydolgot. Így 5-6 órát kell tartogatnom. Azt szeretném elérni, hogy még reggel tudjak kakilni vagy 3 óra körül kelljen.

2020. márc. 8. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam, hogy körülbelül egy órával indulás előtt reggelizem, amit leöblítek egy bögre tejeskávéval, az beindítja az emésztést.
2020. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg napi 2 magne B6-ot szedek esténként, (terhes vagyok). Reggel menetrendszerűen megyek wc-re egy lágyabb széklet (kb hasmenéses) de csak napi 1 reggel. Védőnő mondta,hogy a Magne b6 csinál ilyet. Egy próbát megér.
2020. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van, ha 5 órát tartogatni kell? Egészséges záróizmokkal 1 napot is lehet mindenféle kényelmetlenség nélkül.
2020. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1-Ki fogom próbálni, nagyon köszi!

#2-Hasmenést nem akarok.

#3-Valóban kibírom, de rendkívül kellemetlen, főleg testnevelés órán!


Mindenkinek ment a 👍!

2020. márc. 8. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó tartogatni. Nekem is a nagybögre teskávé segít reggel. De ha nem szereted más meleg ital is jó. Pl gyümölcs tea. Ha nagyon kell meg inkább kéretkedj ki az óráról is intézd el a suliban. Nem kínozd magad.
2020. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!